2733
2734

مامانا دارم دق میکنم خسته و درمونده شدم از رفتارهای پسرم  

مدت زیادیه میبینم زیر پتو یا وقتایی ک حواسم نیست شلوارشو در میاره و با خودش ور میره 

یا چندبار برنج ازم گرفت بازی کنه دیدم داره میذارشون روی معقدش 

یا امشب به دختر خواهرشوهرم ک ۹سالشه گفت من میزنم رو جای خصوصی تو 

تو بزن رو جای خصوصی من

دارم دیونه میشم 

بخدا نمیدونم چرا اینجور شده 

ما خیلی رعایت میکنیم 

نمیدونم چطوری از سرش بندازم 

اصلا ازش بدم میاد دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بهتره درمورد تربیت جنسی بچه تحقیق کنید من نمیدونم چی بگم 

اما بچه ۴ ساله بدون منظور و از کنجکاوی این کار رو میکنه و این طبیعیه

درخواست دوستی ندین ب هیییییچ وجه درخواست قبول نمیکنم ❤️

فقط کنجکاوه هیچ منظوری نداره 

پسر من هنوز دوسالش نشده هر موقع مای بیبی شو باز میکنم تا چند دقیقه با شومبولش ور میره یا همش دستش تو شلوارشه حساسیت نشون بدی بدتر میکنه حس لذت نداره بیشتر انگار مثل اسباب بازی میمونه براش فقط کنجکاون 

کاربری سوم  

عزیزم یعنی چی که ازش بدم میاد؟ زندگی پستی بلندی دارع هزارجور مشکل ممکنه پیش بیاد تو مسیر بچه داری

واسه هرکسی یه مدل

بنظرم حتما از یه روانشناس معتبر و کاردرست مشاوره بگیرین 

مشکلتون چیز خاصی نیست که حل نشه فقط باید راهشو پیدا کنین ک بهتره از مشاور تو این زمینه کمک بگیرین

عزیزم بهتره درمورد تربیت جنسی بچه تحقیق کنید من نمیدونم چی بگم  اما بچه ۴ ساله بدون منظور و از ...

من هرچقدر تحقیق میکنم میگه نشونه های خطرناکی هستن 

اصلا نمیدونم رفتار درست چیه 

بلید سرگرمش کنی

منم چندتا پسر دارم اینا موقی که از پوشک میگرفتمون حساس میشدن ولی چنون پشت سرش ن دوباره بچه بدنیا اومد حواسشون پرت میشد

باید پسرتو کار بگیری بیارش آشپزخونه مشغولش کن بهش کار بده ببرش باشگاه تا شب موقع خواب خسته باشه

زود از سرش میوفته

بلید سرگرمش کنی منم چندتا پسر دارم اینا موقی که از پوشک میگرفتمون حساس میشدن ولی چنون پشت سرش ن دوب ...

کلی وقت میذارم بازی میکنیم باهاش 

از ۶عصر تا ۸ اینجوری میبرمش بیرون 

2706