2752
2734
عنوان

بدترین و سخت ترین شب زندگیتون

378 بازدید | 19 پست

بیابین بگین از سختی ای ک تنهایی کشیدین رنجی ک هنوز تو درون تون مثل خوره شما رو میخوره تعریف کنید از ادمی یا اتفاقی ک باعث شد داغون بشن همدردی و همدلی💜

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

همون نگفته بمونه بهتره)

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگفتی حالا🤭

از چی بگم 😂

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

دیروز داغون شدم 😭😭😭😭😭پدرشوهرم گفت عروسم بیاد مهریشو ببخشه . چون برا پسرم کمبود میزاره ای خدا نمی‌دونم از کجا این حرفا رو یاد گرفته شوهرم خیلی پرش کرده بود . هرچی انگ و تهمت بود بهم زد . گفت عروسم زن زندگی نیست بی ارزشه یه زن ارزشی نداره

دیروز داغون شدم 😭😭😭😭😭پدرشوهرم گفت عروسم بیاد مهریشو ببخشه . چون برا پسرم کمبود میزاره ای خدا نم ...

چ ببیشعور بوده شوهر داشتنم سختن

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

من شبایی زیادی رو باسختی گذروندم اگه بگم کم گفتم 

ازخیانت شوهرم 

ازاینکه عاشق خاهرم شده بود وهست 

ازاینکه بچه هامو مسخره میکنه واونام جلوش گریه میکنن وشوهرپستم باگریه کردنشون ذوق میکنه...

خیلی چیزایهدیگه ..اگه توان طلاق داشتم حتمن طلاق میگرفتم 

2706