2733
2734

ولی خانواده شوهر من شاید نتونن اینقدر هزینه کنن 

مثلا داره از این فیلم بردارای حرفه ای میاره میگه حدود ۶۰ ۷۰ میلیون پولشه 

تالارشونم خیلی خوبه 

حسودی نمیکنم ولی دلم گرفت 

بنظرتون خیلی کوچیک میشم اینجوری؟؟

بگوهرخرجییی ک خاهرت کرد منم میخام 

والا چراماباید همیشه کوتاه بیایم و مراعات کنیم فک کنیم ک دستشون تنگ 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فیلم عروسی هر چی بلاخره قدیمی میشه مهم خوشبختی زیاد ب این چیزا فک نکن اون چیکارا میکنه تو چی کارا میکنی خودتت برای خودت با حداقل داشته های شوهرت بهترین بساز حسودی ک کنی هیچی از زندگی متوجه نمیشی

نه بابا شوهرش یه کار معمولی داره پولدار نیست ولی پدرشوهرم هزینه میکنه از اونور هدیه هاشونو میگیره

خوب شما هم همین کارو کنید .یا کلا بی‌خیالی طی کن .میفهمم آدم ناخودآگاه مقایسه می‌کنه ولی اینجوری فقط اعصابت خرد میشه

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
فیلم عروسی هر چی بلاخره قدیمی میشه مهم خوشبختی زیاد ب این چیزا فک نکن اون چیکارا میکنه تو چی کارا می ...

نه خب حسادت نمیکنم ولی بهرحال همه دخترا آرزو دارن دیگه 

منم از بچگی آرزوی یه عروسی خوب داشتم 

مادرشوهر و پدرشوهرم دو تا دبیر بازنشسته ان فکر نکنم بتونن ۶۰ میلیون به فیلم بردار بدن😑

چقدر همه چیز گرون شده خدایی

ببخشید منظورم پدرشوهرش بود

والا مادرشوهر پدر شوهر من واسه من عروسی هم نگرفتم زدن زیر همه چی .اونوقت تو بله برون دختر خودشون گیر داده بودن عروسی گرفتنو تو دفتر بله برون بنویسن منکه تاحالا جایی ندیده بودم بگن عروسی گرفتنو بنویسید تو دفتر بله برون از اینا دیدم .انقد خودشون شیادن و اینکاره ترسیدن یکی مثل خودشون ب دستشون بخوره .تازه جالب این جاست من تاحرف عروسی میزدم ب من میگفتن دیگه الان کسی عروسی نمیگیره .بعد ک دختر خودش ازدواج کرد و دیدم همه کارایی ک زدن زیرش واسه اون محکم می‌گرفتن من هیچی نمی گفتم اصلا ک فکر نکنم حسودی میکنم خودشون با پرویی تو صورتم نگاه میکردن قشنگ میگفتن تو با پسرما دوست بودی توقع نداشته باش دختر ما دوس نبوده باید این کارو بکنین براش.منم چیزی نمی گفتم بجای اینکه از خداشون باشه ابروشونو نمی‌برم لالم تازه منو اتیشم میزدم.خدا ایشالله لعنتشون کنه

2706