2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده

147 بازدید | 14 پست

میشه برام دعا کنید  حالم خیلی بده  انگار یه کوله بار پر از خستگی و اضطراب و... تو دوشمه 😭 کم اوردم

لطفا برام صلوات بفرستید 😔🙏🏻

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
ذکر یونسیه سرچ کن بگوو

چشم عزیزم ممنون

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا صلوات فرستادن ما دردی از دردهای شما کم نمیکنه کمی از اعتقادات بی محتواتون دست بردارید و برای مش ...

آدم میمونه تو بعضی نظرات...

مهم دله،وگرنه چشم هرروزیه بهترشومیبینه
بخدا صلوات فرستادن ما دردی از دردهای شما کم نمیکنه کمی از اعتقادات بی محتواتون دست بردارید و برای مش ...

من دلم اروم نیست و معتقدم دلم با یاد خدا اروم میگیره🥲

به هر حال ممنون بابت راهنماییتون

روش eft  توی نت جستجو کن تخلیه میشی مشکل زناشویی : تاپیک بازگشت به زنانگی رو بخون

ممنون عزیزم چشم

شبی که خواهرم تو بیمارستان از کرونا مرد من تا خود صبح داشتم براش دعا میخوندم و صلوات میفرستادم ولی مرد ۵ ساعت بود مرده بود و من بیخبر دعا میخوندم همون شب وابت شد دعاهامون بی اثره هر چیزی که باید اتفاق بیفته میفته

شبی که خواهرم تو بیمارستان از کرونا مرد من تا خود صبح داشتم براش دعا میخوندم و صلوات میفرستادم ولی م ...

😔خدا رحمتشون کنه عزیزم  روحشون شاد

اینطور نگو خیلی وقت ها به هر دری زدم نشد جز در حکمت خدا🥲

آدم میمونه تو بعضی نظرات...

چرا؟؟ چیش عجیب بود ؟؟ بنظر شما واقعا مشکلات ما ادمها با دعا کردن حل میشه ؟؟ اگه حل میشه همه مردم مدام برای همه مشکلات خودشون و بقیه دعا میکردن اینکه واقع بین باشیم و بخوایم مشکلمون و با تفکر حل کنیم نه با دعا عجیبه ؟ اگه به صلواته من همین الان براشون ده تا صلوات فرستادم ولی میدونم و بهم ثابت شده که به این چیزا نیست 

😔خدا رحمتشون کنه عزیزم  روحشون شاد اینطور نگو خیلی وقت ها به هر دری زدم نشد جز در حکمت خدا🥲

ممنون عزیزم به رحمت خدا شکی ندارم کل زندگیم و از رحمت خدا دارم ولی حرفم چیز دیگس خدا اگه صلاح بدونه اتفاقی برای بنده ش نیفته نمیفته اگر بخواد به سبب حکمتش اتفاقی و حاصل کنه با دعای ما متوقفش نمیکنه چون اونطور برامون مقدر شده با این اوصاف قلبا امیدوارم مشکلتون حل شه❤️

14صلوات فرستادم برات ان‌شاءالله حل میشه 

خیلی ممنونم

2706