2733
2734

همجنس همیم

بیاین کمک هم کنیم

چرا چرا چرا راهنمایی نمی‌کنین

سینه هام کوچیکه 

بگین چیکار کنم غیر عمل که شوهرم گفته به هیچ عنوان

الان خانوما خوابن،

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره راهنمایی نمیکنن منم بیخود تاپیک زدم، حتی متوجه معنی سوالم نشدن، ولی بازم دستشون درد نکنه جواب س ...

سوال شما خیلی سخته ولی بنده خدا اسی جواب سوالش در گرو همکاری شوهرشه

سینه چربیه تنها راهش غیر‌عمل اینه چاق شی🤷‍♀️

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
حاملگی چی؟

توی حاملگی شیردهی بزرگ میشه ولی بعدش افتادگی داره باز بستگی به ژنتیک هر کس داره که افتادگی پیدا بکنه یا نه اما بزرگتر نمیشه

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻