2733
2734
عنوان

لطفا لطفا بیاین:)

103 بازدید | 24 پست

۱۵ سالمه.. وقتی ۸ ماهم کامل شد به دنیا اومدم ۱ ماه زودتر و قلبم سوراخ داشت.. هرسال چک میکردم یادمه تا ۷ سالگی رفتم اکو میگفت سوراخت هست.. ولی نیاز ب درمانو اینا نداشت. بعد ۱۲ سالگی دیگه پیشه اطفال نرفتم رفتم بزرگسال و اون گفت اصلا سوراخی نیست .. الان سه ساله درد قلب دارم ک طی امسال واقعا بدتر شده شبا یه نقطه از قلبم سوزش شدید یهو میگیره روز ها گاهی یهو میگیره.. دردشم خیلی زیاده و توصیف ناپذیره.. ۱۶ و ۱۷ اکو و تست ورزش دارم.. حالا بازم  موندم این یعنی سوراخ قلبم هنوز هست؟ و اینکه اگه هست و علائم نشون داده درماناش چیه؟ از تجربیاتتون برام بگین ممنون میشم بعضیا میگن اونموقعه رفتی پیشه دکتر بزرگسال تشخیص اشتباه بوده .. 

و اینم خیلی خلاصه بگم حدود کمتر از ۱ سال پیش که یه صبح رفتم لامپ رو با یه لامپ دیکه عوض کنم و رفتم که عوض کنم فیوزاهم همه خاموش بود بیهوش شدم و خودمو از بالا دیدم .. وقتیم پاشدم صدای مامانمو شنیدم..مامانم گفت که با چشمای باز بیهوش شده بودم و کلا خشک شده بودم

اینم امکان داره ارتباط داشته باشه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا نگران نباش حتی اگر هم باشه با عمل رفع میشه حتما حتما پیگیری کن اگر تهران هستی برو بیمارستان رجا ...

نه گیلانی هستم..آره ۱۶ و ۱۷ خرداد میرم اکو و تست ورزش مرسی بابت راهنماییت:)

نه عزیزم قلبت خوب شده شاید احساس خشم یا ترس داری یا شاید از معده ات باشه ، غذای چرب و شیرین زیاد نم ...

سلام نه اصلا خشمو استرس تجربشم سالی یه بار میکنم..غذاهم معمولی میخورم وزنم ۴۷ قدم ۱۶۵

یه دکتره بود مامان من رفت پیشش برا قلب اینا بود هرچی دکتر رفتن تشخیص نداد خدا خیرش بده اون تشخیص داد مشکل مادرمو الآنم پدربزرگم و می‌بریم پیشش خواستی اسمشو میدم بت برو توام 

یه دکتره بود مامان من رفت پیشش برا قلب اینا بود هرچی دکتر رفتن تشخیص نداد خدا خیرش بده اون تشخیص داد ...

من فعلا پیشه اون‌یکی برم.. فقط موندم اگه هم باشه علائم نشون دادنش خطرناکه یا نه

2706