2752
2734
عنوان

گفت مرده

139 بازدید | 7 پست

شبتون بخیر بچه هااااا من خیلی اتفاقی تو خیابون دیروز دوستمو دیدم شمارشو گرفتم ما از راهنمایی با هم بودیم ولی یه مدت از هم بی خبر بودیم خاطره ای که من دارم این بود که ما یه معلم زبان داشتیم هر دفه میومد منو میبرد پای تخته یه دفه منو آورد پای تخته مام اساس کشی داشتیم شب قبلش یادمه درس نخوندم اونجا ازش یه کتک خوردم اون روز خیلی ناراحت شدم جلو همکلاسیام زایه شدم این خاطره تو ذهن من موند و از اون خانوم من بدم میومد هر موقع اسمش میومد فوشش میدادم میگفتم منو زد زایم کرد چون خاطره بد داشتم ازش ،همیشه کینش تو دلم موند 

امروز با دوسم داشتیم حرف می‌زدیم گف خانوم فلانی رو یادته منم گفتم اه مردشور نگو اونو که اصن یادم نمیره یهو برگشت گفت میدونسی مرده منم هنگ کردم گفتم کی گفت نزدیک ده ساله مرده تصادف کرد تو جاده واقعااا از ظهر فکرم درگیرشه ...

منم یک معلم پیر داشتم الکی ما رو میزد. نمیتونم ازش بگذرم. آخه من شاگرد زرنگ هم‌بودم الکی میزد.‌نمیدو ...

ببین ولی الان که من فهمیدم مرده میگم پیش کوتاهه درسته دلم شکسته ولی ببخشمش که روحی در آرامش باشه فک میکردم نمیبخشمش ولی امروز یجوری شدم اصن وقتی فهمیدم مرده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا به همین دلیلی دوستتو دیدی

اون بنده خدا اون دنیا داره حساب کتاب کارشو پس میده 

کارش به شما گیره 

خدا یه جوری بعد چند سال دوستتو سر راهت قرار داده تا بهت بفهمونه که چه اتفاقی افتاده و شما اگه دوست داشتی معلمو ببخشی تا کارش راه بیفته

و در واقع دوستت وسیله رسوندن خبر بوده

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️یه حسی در من خیلی شدید هستش ، یه حسی که بهم میگه تاپیک نذر ظهور بزنم تو همین نی نی سایت خیاطی مدل و طراحی الگو خیاطی یاد بدم ، ولی خیلی دو دلم ، یعنی این تردیدم کار شیطونه ؟ شما موافق این تاپیک هستید ؟ نظرتون منو از بلاتکلیفی در میاره ❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.
اصلا به همین دلیلی دوستتو دیدی اون بنده خدا اون دنیا داره حساب کتاب کارشو پس میده  کارش به شم ...

باورت میشه خودم همین بنظرم اومد که چرا یهو بد اینهمه سال دوسم و دیدم ولی بعدش گفتم ول کن بابا مگه کلید اسراره توهم زدی اتفاقیه ازین حرفا سعی کردم برگردونم نظرم رو😂