2733
2734

سنیم من ندارم ولی الان که به خودم نگاه میکنم میبینم تو گذشته خیلی اشتباه کردم و اکثرا هم متوجه اون اشتباهم نشدم کسی بهم نگفت اینجوری خودتو اصلاح کن ولی سعی کردم خودمو بهتر کنم چت های ۴ ۵ سال پیشمو نگاه کردم اون موقع نمیدونم چجوری اینقد خنگ و ساده بودم شاید با حرفام و کارام دل چند نفرو شکستم ولی اون موقع واقعا نمیفهمیدم دارم با اینکارم یکیو اذیت میکنم بیشتر برام مسخره بازی بود الان که نگاه میکنم خیلی بهتر میفهمم هعی با خودم میگم کاش اونجا اینجوری میکردم اینو از دست نمیدادم کاش اون موقع اینطوری صحبت میکردم انگار پیشرفت میکنم ولی کافی نیس و هی نقص های بیشتری از خودمو متوجه میشم تا کی ادامه داره تا به یه ثبات نسبتا کاملی برسم که دیگه اشتباه ناجور تو زندیگم نکنم بهترین تصمیم و حرف ممکن و بهترین کار ممکن رو توی همون لحظه انجام بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل از هر حرف و سخنی فکر کن !!

خب فکر میکنم ولی بازم اشتباه انجام میدادم قبلا خیلی بیشتر بود باعث شد درد بکشم تو زندگیم الان خیلی بهتر شدم تجربه شده ولی بازم این جور اشتباها پیش میاد برام

برا مردا نمیدونم ولی خانما معمولن۲۵اینا ولی همینک الان متوجه شدی ینی داری یه حرکتایی میزنی 

ولی کافی نیس خوب ینی میگی دست خودم نیس یه چیز ذاتیه هیچ کاری از دست خودم برنمیاد خودمو سریع اصلاح کنم از هر نظر

خب فکر میکنم ولی بازم اشتباه انجام میدادم قبلا خیلی بیشتر بود باعث شد درد بکشم تو زندگیم الان خیلی ب ...

دانش و شناخت و مهارت اجتماعی رو باید ،بالا ببرید 

گاهی اوقات 

اگر پاسخ مناسب رو پیدا نمی کنید

سکوت بهترین راهکار  

ولی کافی نیس خوب ینی میگی دست خودم نیس یه چیز ذاتیه هیچ کاری از دست خودم برنمیاد خودمو سریع اصلاح کن ...

منم تا همین چن ماه پیش اینجوری بودم قبلش خیلی بدتر بود رفتم بخاطرش دارو هوشو حافظه و عقلو اینا خودم بلکه درس شم 😂🤌بی تاثیر نبود ولی اکثرن همین اشتباها و ضربه هایی ک ازشون میخوری اصلاحت میکنه..شدنیه من انقد زور زدم از اون حالو هوا دربیام الان دگ برعکس شده اوضا..کافیه بجای سرزنش کردن خودت یه کوچولو سمج بشی از چارچوبایی ک برا جلوگیری از خطا کردنت گذاشتی کوتا نیای در هر شرایطیم ک باشی طبق چراچوبات عمل کن مطمئن باش دگ خطا نمیکنی

پول دربیارین برا پشتتون دیوار بخرید
باس قواعد رو یاد بگیری چ در رابطه با دیگران چه هر موضوعی ک توش احساس ضعف میکنی و بتونی طبق قواعدش در ...

این قواعد کلی رو که میگی خودت خودآموز یاد گرفتی یا یه چیز تجربیه که هر کس خودش باید بفهمه کتابی منبعی چیزیم نگاه کردی ؟