2733
2734

قلبم تو دهنمه 

نامزدم ژاپن هست ساعت اونا شش ساعت حدودا از ما جلوتره😭😭😭😭

با دوستش رفته بود امروز آخرین بار حدود ای پنج عصر پیامش دادم حالش پرسیدم اونم گفت داریم می ریم خونه با دوستم 

باز پرسیدم اونم گفت الان داریم برمی گردیم شارژم کمه نگران نباش خونه رسیدم خبرت می کنم 

یهو وسط حرفمون آف شد 

بچه ها الان چندددد ساعت می گذرم خبری نیست

گوشیش هم خاموشه😭

این آدمی بود که تا سر کوچه می رفت می گفت

امکان نداشت بره خونه نگه خبر نده یعنی یه بارم پیش نیومده سفرم زیاد رفته ولی نشده این اتفاق بیوفته 

خونه می رفت اولین کاری می کرد خبر می داد 

خدایا چه کنم من از این سر دنیا چه می تونم بکنم😭

دارم می میرم 

فردا هم ساعت یازده با مامانش قرار دارم نامزدی دعوتیم زنگ زد گفت مامانم زنگت زده گوشیت خط نمی داده حتما بریا ساعت یازده فلان جا مامانم میاد دنبالت

الان موندم چه کنم پیدا میشه نمیشه برم مامانش ببینم نرم ببینم اگه خبری نشه چه کنم 😭

شایدم تفریح و جاهای نامناسب رفته و کارای نامناسب کرده ولی خب این کاری می خواست بکنه تهش الکی می گفت رسیدم خونه خوابیدم بعد می رفت به کاراش می رسید نه اینکه غیب شه و دیگه آن نشه

واقعا حالم بده من از اینور دنیا چه می تونم بکنم

شماره دوستشم ندارم

فقط آیدی اینستا دوستش دارم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706