2752
2734

شوهر خالم یک دکتر خوبی بود مرد 

خاله مامانم مرد 

بابام خیانت کرد 

مامان بزرگم افسرده شده 

مامانم غصه دار خیانت بابامه 

نامزدم منو نمیفهمه 

چقدر من تنهام

خواهر و برادر و دوست خوبم ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم همه به یه نوعی غصه و تنهایی دارن تو زندگیشون ولی تو خودت سعی کن زندگیت رو بهتر کنی و لذت ببری از هر نکته کوچیکی ، مثلا اگه یکم پول دارید تو دست و بالتون مامانتو ببر پیش روانشناس بذار خودشو خالی کنه حالش بهتر شه تا با تو هم بهتر رفتار کنه ، اگه هنوز با بابات زندگی می‌کنید یکم با بابات صمیمی تر شو باهاش حرف بزن بگو بابا من دخترتم بخاطر من هم شده دست از اين کارها بردار آبروی منو جلو نامزدم حفظ کن بگو رفتار تو تعیین میکنه که در آینده نامزدم و خانوادش باهام چجوری رفتار میکنن ، با مامانت برید پیش مادربزرگت خونه شو تمیز کنید حموم ببریدش ، آش درست کنید دور هم بخورید با هم بگید بخندید براش سبزی پاک کنید بذارید یخچال دور هم تو حیاط رب درست کنید براش ، خلاصه از چیزهای کوچیک زندگی کنار هم لذت ببرید با نامزدت برید سینما کنسرت پارک حتی گاهی برای شناخت بیشتر برید پیش مشاور تا هم راه و چاه رابطه رو یادتون بده هم بگه به درد هم می‌خورید یا نه 

خلاصه زندگی رو سخت نگیر دنبال شغل باش کلاس های هنری ثبت نام کن باشگاه برو دوست جدید پیدا کن 

کم کم سعی کن حال خودت رو و اطرافیانت رو خوب کنی 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
گلم همه به یه نوعی غصه و تنهایی دارن تو زندگیشون ولی تو خودت سعی کن زندگیت رو بهتر کنی و لذت ببری از ...

عزیزم اینا جملات کلیشه ای که همه میگن زندگی و عمقش 

اینا نیست مثلا مامان بزرگم خسیسه دوست نداره کسی خونش بره

مامانم میخواد جدا شه

بابام حرف حالیش نمیشه وگرنه از اول خیانت نمیکرد

مامان با مشاور حرف زده خالی نمیشه

2706