2733
2734

دوتا کوچولو با سیستم ایمنی ضعیف دارم که هرررر راهی گفتن رفتم و این دوتا بازم ماهی یکی دوبار مریضن.خیلی نگرانم خیلی بیخواب و خسته ام خیلی ناامیدم

ممنون

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

عزیزم خداروشکر کنین بابت اینکه که دوتا فرشته بهتون داده.. 

خیلیا در حسرت بچه هستن و هزار راه و سختی رو به جون میخرن تا فقط مادر بشن ..

مادر شدن هم سختی های خودشو داره که میگن بهشت زیر پای مادران است ..بچه ها هم به امیدخدا یکم بزرگ بشن قوی میشه بدنشون . 

ان شاءالله خدا به خودتون و بچه هاتون سلامتی بده 🩷

عزیزم خداروشکر کنین بابت اینکه که دوتا فرشته بهتون داده..  خیلیا در حسرت بچه هستن و هزار راه و ...

عزیزم من اصلا از بابت خودم ناراحت و نگران نیستم.خسته ام از اذیت شدن بچه هام.خیلی میترسم جدیدا شبا که بالا سرشون بیدارم از اینهمه اذیت شدن و درد کشیدنشون داغونم .نمیتونم ببینم😭

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلم فداتبشم

مطمئن باش حالشون خوب میشه

خاهرزاده منم ایمنی بدنش ضعیف بود

دکتر براش دارو تجویز کرد

کم کم خوب شد

خیالت راحت باشه

کوچولوهای قشنگم انشالله همیشه سالم و سلامتن

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
عزیزدلم فداتبشم مطمئن باش حالشون خوب میشه خاهرزاده منم ایمنی بدنش ضعیف بود دکتر براش دارو تجویز ک ...

عزیز دل منی🌹