2733
2734

سرااینکه چون هرسری میریم خونشون بی احترامی میکنن وتیکه پرونی۸ماه رفت وامدنکردیم ازطرفی درگیرکارم بودیم

پول پیش نداریم که جایی بریم باشوهرم دعواش شدسراینکه می گفت توماروفروختی به ی ک*ص منظورش من بودم شوهرم هیچی نمی گفت کلی شوهرموکتک زدشوهرم چون پدرشه وسن بالاس هیچ کاری نکردفقط میگفت بزن بعدپدرشوهرم گفت وسایلاتونوجمع کنیدبرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آدم تو چادر زندگی مبکنه ولی زیر بارمنت همچین بی صفتایی نمی مونه چقدر بی‌حیاست پدرشوهرت 

چی بگم والااخه کرایه دادنم سخته چرااسباب کشی وکلی سختی بکشم وقتی راحت نشستم توخونه تمیز

مامانم میگه باهاشون خوب باش که دیگه نگن بلندشوموندم چیکارکنم ولی اونشبی که این حرفوزدکارتونم خریدم که جمع کنم وسیله هاموسرعصبانیت ولی بعدگفتم احساسی تصمیم نگیرم پدرشوهرم منت بزاره بهتره تاصاحبخونه ی برج کرایه ندی بیاددرخونت شوهرم درآمدش وزرات کاریه وکارگره وضع مالیمون خوب نیس

چی بگم والااخه کرایه دادنم سخته چرااسباب کشی وکلی سختی بکشم وقتی راحت نشستم توخونه تمیز مامانم میگه ...

پس خوددار باش دیگه، نمیشه هم خدارو بخوای هم خرمارو

خدا بهتون کمک کنه بتونید زودتذ مستقل شید

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
چی بگم والااخه کرایه دادنم سخته چرااسباب کشی وکلی سختی بکشم وقتی راحت نشستم توخونه تمیز مامانم میگه ...

کرایه دادن هرچقدر که سخت باشه وفشار به آدم بیاد خیلی بهتر از اعصاب خورد کنیه یعنی چی یکم به شوهرت فشار بیار کار کنه اجاره بده این که نشد زندگی بشینی خونه اونا هرروز حرص بخوری احترامت از بین بره زیادم نباید با مردا کنار اومد