2733
2734
عنوان

خوشبختی 🦋

175 بازدید | 21 پست

عمیقا احساس خوشبختی دارین؟چرا هیچوقت من خس خوشبختی رو تجربه نکردم…

‏تو که میدیدی من رو لبه پشت‌بوم دارم لی‌لی بازی میکنم. پس چرا اومدی گفتی ببین چه ویو قشنگی و بعد یهو هولم دادی؟(:

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره عمیقا همچین حسی داریم ولی به شرطی که اول دولت بذاره........ بعد بابام بذاره........ اون موقع ب ...

🫂❤️

‏تو که میدیدی من رو لبه پشت‌بوم دارم لی‌لی بازی میکنم. پس چرا اومدی گفتی ببین چه ویو قشنگی و بعد یهو هولم دادی؟(:
قدیم مردم هیچی نداشتن ولی یه دل خوش داشتن الان مردم همه چی دارن ولی دریغ از دل خوش زندگی را باید ز ...

دقیقااا…الان چیزایی رو دارم که قبلا ارزو میکردم داشته باشم ولی حالم مثل قبلا نیس…

بعدمرگ همسرم فک نکپم هیچوقت احساس خوشبختی کنم!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭
مشکل ما اینه دائم خوشبختی دیگران رو میبینیم دائم به چیزایی که نداریم فکر میکنیم  یه درصد فکر ن ...

نمیدونم انگار یه نوع کمالگراییه

2706