2752
2734
عنوان

توصیه تون به مادر یک کلاس اولی🫠

256 بازدید | 26 پست

چی هست؟

تابستان باهاش چیا کار کنم و چجوری برای ورود به کلاس اول میتونم کمکش کنم؟

چون پسر من متولد آخر شهریور هست و خیلی بچه هست میترسم از پسش برنیاد🥺

مدرسه خوب ،تحقیق کن کدوم کلاس بهتره و کدوم معلم مهربون تره چون کلاس اوله

ازش بپرس دوست داره چ کاری رو امتحان کنه وبذار توش ب مهارت برسه

این باعث میشه تو کلاس اول یه دلیل برای وجه اشتراک پیدا کردن و ارتباط داشته باشه

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه پیش دبستانی نرفته ؟؟

اگه رفته باشه دیگه نیازی ب اماده سازی بچه نداره که

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

من دارم فارق التحصیل میشم 

نصیحتم این که توروخدا شل بگیر 

خیلی شل 

اصلا کاری نداشته باش 

بهش استرس وارد نکن 

چون بزرگ بشه تلافی همه اون استرس هارو باید پس بدی

از الان خیلی شل بگیر 

فقط سال دوازدهم جدی بخونه همین 

عزیزم منظورتون از خط دوم به بعد متوجه نشدم 

مثلا من خیلی آدم غدی بودم ، مادرم تابستون پنج سالگیم ازم پرسید دوست داری چه کاری رو امتحان کنی من گفتم کتاب خوندن

میبردم کتابخونه مرکزی عضوم کرد توی کلاسای کتابخوانیش شرکت میکردم عروسک گردانی و قصه نویسی و مسابقه نقاشی و همه چی رو امتحان کردم

وقتی رفتم کلاس اول، اولا میتونستم بهتر با معلمم و همکلاسی هام صحبت کنم و خواسته ام رو بگم چون توی اجتماع حضور پیدا کرده بودم ، دوما یک موضوعی بود که من توش تبحر داشتم و میتونستم درباره اش با بچه ها صحبت کنم و ابراز فضل کنم و اینطوری بهتر دوست پیدا میکردم !

حالا برای من توی کتابخونه این شرایط محقق شده ، شاید پسر شما به فلوت زدن علاقه پیدا کنه، یا ورزش های رزمی، حتی سفر کردن!

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
چرا ولی بازم حس میکنم خیلی آماده نیست 

عزیزم قرار نیس شما آمادش کنی ک، میره مدرسه آمادش میکنن. 

اگه پیش دبستانی نرفته حروف اول کتاب فارسی اول رو باهاش کار کن و اعداد هم یادش بده. جمع یک رقمی هم یادش بده با تنگشت تا ذهنش آمادخ باشه

2706