2752
2734

سلام دوستان اگه آقای رئوف منو بطلبه میخوام برم باپوسش..چه نذی کنم آقا دست ردیه سینم نزنه و حاجتموبده..

چندساله اقدامم میخوام برم دست به دامن آقا شم

شما تجربه ای دارید؟

تاحالاکسی جواب گرفته؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من رفته بودم مشهد..ی دفعه تو خیابونا نزدیک حرم دم مغازه خا از این دستبندهای ۱۰ تومنی بود..انگشتر هم همینقد ..کوچیکن..کلی از اونا گرفتن تو حرم ب دخترا و پسرا دادم انقددد خوشحال میشدن... منتظرم حاجتمو بگیرم برم باز اینکارو‌کنم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

نذر صلوات نذر اینکه بچت به دنیا اومد و از آب و گل دراومد ببریش پابوس آقا

کلا نذر چون مستحبه پس خیلی دستمون بازه

مثلا بگو من باردار بشم تو روز تولد امام رضا ۸پرس غذای نذری میدم نیازمند یا بیشتر

یا مثلا هر ماه از باداریم ۸تا غذای نذری درست میکنم تا آخرش نمیخواد هم غذای مفصلی باشه ازهمون غذای یومیه خودتون هم میتونی

خواهرشوهرم بعد ۱۲ سال بچه دار شد از همون سال مادرشوهرم هرسال محرم برای علی اصغر امام حسین شیر پخش میکنه من فکر میکنم نذر شیر کردن میخوای توهم نذر کن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706