2752
2734
عنوان

بچه ها امشب شب حاجت روایی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله حاجت روا بشی گلم

التماس دعا برای سحر و امید 

خوشبختی و عاقبت بخیری سحر و امید

دستت درد نکنه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖🦋🍃

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
الهم-عجل-الولیک-الفرج#   الهم-صلی-علی-محمد#  ‍  الهم.شفا#   الهم اشف کل ...

انشاالله هرچی از خدا بخوای بهت بده حاجت روا بشی دعاتون می کنم لطفا برام دعا کنید😭

خیلی حالم بده لطفا ی صلوات برام بفرستین
چشممم آن شاء الله پزشکی بیارم  مشکل شما هم حل شه

چشم عزیزم انشالله هرچی از خدا بخواین بهتون بده و حاجت روا بشین شما هم برام دعا کنید😭

برات صلوات میفرستم.دعا کن ب عشقم برسم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
انشالله حاجت روا بشی گلم التماس دعا برای سحر و امید  خوشبختی و عاقبت بخیری سحر و امید دستت د ...

چشم عزیزم انشالله درکنار هم دیگه خوشبخت باشین و از چشم بد دور باشین براتون دعا می کنم لطفا شما هم برای من دعا کنید😭

چشم عزیزم انشالله درکنار هم دیگه خوشبخت باشین و از چشم بد دور باشین براتون دعا می کنم لطفا شما هم بر ...

الان آیت الکرسی میخونم برات گام 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
برات صلوات میفرستم.دعا کن ب عشقم برسم 

مرسی عزیزم انشالله هرچی از خدا بخواین بهتون بده و در کنار عشقتون پیر بشین و از چشم بد ب دور باشین لطفا شما هم برام دعا کنید😭

التماس دعا

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ان شاءالله هم شما هم بقیع حاجت روا بشن

برا منم دعا کن لطفا 

دعا کن ک از این بلاتکلیفی خلاص بشم دعا کن مشکلی ک‌داریم حل بشع و زودتر عقد کنیم

برا شفای دختر کوچیکمونم دعا کنین

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706