2752
2734
عنوان

تا صبح بخونم یا یکم بخوابم‌بعد؟

125 بازدید | 8 پست

تا الان کلا ۲۴ ساعت(توی چند روز) عربی خوندم و ۵۰_۵۰ ام

ترجمه محل اعرابی و بیشتر قواعد اوکیم

فقط مصدر ها و صرف فعل ها اشکال دارم🥲

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

ی ساعت بخواب 

چهار بیدار شو تا ساعتی که امتحان داری بخون یا دوره کن 

ساعت چند داری ؟ 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی ساعت بخواب  چهار بیدار شو تا ساعتی که امتحان داری بخون یا دوره کن  ساعت چند داری ؟&nbs ...

یکشنبه

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
یکشنبه

اووو خب یکشنبه داری من فکر صبح داری 

پس راحت با ارامش بخواب صبح هر موقع بیدار شدی بخون 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
چ فایذه خودتو بدخاب کنی فردام خسته ای کل روزت حروم میشه بگیر بخاب سوالی ام داشتی بپرس من عاشق عربیم

مرسی حتما😍😘

چ فایذه خودتو بدخاب کنی فردام خسته ای کل روزت حروم میشه بگیر بخاب سوالی ام داشتی بپرس من عاشق عربیم

عزیزم مصدرها و صرف فعلهارو چطور میتونم کامل یاد بگیرم؟