2733
2734

خواهر بزرگم وکیل شد الان نزدیک نوزده ساله وکیله و تو شیراز معروفه و حتی خیلی دلش میخواد قاضی بشه

اون یکی خواهرم ریاضی شریف آورد و  دانشگاه شیراز هم اورد رتبه عالی

نزاشتن بره شریف گفتن همین شیراز برو 

منم که ماشاللع هیچ پ.خی نشدم ببخشید البته اینجوری حرف میزنم

ولی از سوم ابتدایی بهترین مدرسه بهترین رتبه و همچنان تو انواع المپیادهای ریاضی مثل چرتکه یو سی مس و... شرکت میکردم و بقیه المپیاد هارو هم که مربوط به مدرسه میشد دنبال میکردم

خلاصه گذشت و من دهم هم جهشی خوندم از هفتم تا دهم‌تیزهوشان شیراز بودم بعدش بخاطر افسردگی حادی که گرفتم هیچی نشدم،💔

همه چی داشت عالی پیش می‌رفت قرار بود یا دندون بهشتی برم، یا پزشکی تهران یا شیراز قراریبود خیلی قشنگ بشه 

دیگه از نظر توانایی هوش و حافظه اصلا مثل قبل نیستم کو اون غزل قبلی که ضرب اعداد پنج رقمیو زیر یک ثانیه جواب میداد کو‌اون غزلی که تو سن سیزده چهاردهس الکی مثل تراکتور تلاش میکرد و فقط چهار ساعت می‌خوابید 

چقدر من در مسیر علم تلاش کردم خیلی زیاد از حد سنم‌ و همینو سلام تلاش کردم

بچگی نکردم

ولی تهش پوچ شد

چرا خدا اینجوری کرد

خیلی غمگینم

جدیدا دلم سیاه شده خواهرمو میبینم خوشبختن 

یکیش سوار چری تیگو‌ میشه صبح می‌ره دادگاه

یکیش سوار لکسوس میشه می‌ره دانشگاه درس بده

منم مریض افتادم یه گوشه

گاهی حسودیم میشه که در مسیر موفقیتشون ضربه نخوردن💔 امیدوارم همیشه موفق باشن ولی گاهی حسرت میکشم

من خیلی بیشتر از این دوتا تلاش کردم و به ایندم مطمئن مطمئن بودم چی فکر میکردم چیشد اصلا کاش هیچوقت تلاشی نکرده بودم چه فرقی داره اصلا💔

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

چرا خودتو باختی؟ چند سالته؟  دانشگاه نرفتی؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خودتو باختی؟ چند سالته؟ 

نوزده

خیلی طولانیه

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

دوباره تلاش کن

هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیس

و تویی ک انقدر پر تلاش بودی قطعا وقتی شروع کنی ب مرور مثل سابق میشی

ارزوی موفقیت دارم برات

درخواست دوستی ندین ب هیییییچ وجه درخواست قبول نمیکنم ❤️

عزیزم خودت رو سرزنش نکن منم مثل شما خیلی تلاش کردم اما وقتی باید به ثمر میرسید افسردگی و اتفاقات زندگی، از مسیر دورم کردن 

ولی باید شروع کنیم

بریم پیش روانشناس و. روانپزشک

افسردگیمون بره

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
خواهرت از وکالت راضیه؟ خودتون پولدار بودید یا خودشون به سرمایه رسیدند؟

ببین پدرم پولدار بود

من سوم ابتدایی بودم که ورشکست شد و یه کارمند ساده شد درحد بخور تمیز

زمانی که پدرم پولدار بود این دوتا و ساپورت کرد کمکشون کرد به جایگاه بالا رسیدن گرچه تلاش هم خیلی کردن خودشون

زمان منه‌ بد شانس ورشکست شد

ولی من با شکم گشنه تلاش میکردم المپیادها رتبه های کشوری و استانی خوب میوردم

عزیزم خودت رو سرزنش نکن منم مثل شما خیلی تلاش کردم اما وقتی باید به ثمر میرسید افسردگی و اتفاقات زند ...

من چهار ساله قرص میخورم

خوب نشدم

بدتر شدم

اینگار یه حکمتی داره

همه راه رو رفتم و فهمیدم خدا کلن نخواست تو اون مسیر باشم 

نوزده خیلی طولانیه

۱۹ که سنی نیس بابا. یه سال به مغز رو روحت استراحت بده. لازم شد دنبال درمان و تراپی برو بعدش دوباره بخون کنکور بده دندان یا پزشکی یا رشته علوم پزشکی برو

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ببین پدرم پولدار بود من سوم ابتدایی بودم که ورشکست شد و یه کارمند ساده شد درحد بخور تمیز زمانی که ...

خوشبحالت 

من همیشه یه آدم ۱۷ بودم 

همیشه به کم راضی 

یعنی بیشتر از ۱۷ ۱۸ تلاش نمیکردم ولی حداقل تلاشمو کردی

بیماریت چیه مگه

افسردگی حاد دارم

پنج بار خودکشی ناموفق داشتم 

2706