2733
2734
عنوان

دبیرستانیا ترو قرآن قسم بیاید

101 بازدید | 14 پست

میگم اگر توی امتحانا یه درس افتاده داشته باشیم.

باید شهریور بریم امتحان بدیم یا میمونه ترمیم بزنیم یا سال بعد امتحانش و میدیم؟

چطوریه؟ اگر افتاده داشته باشم یدونه کی باید امتحانش و بدم؟ مثلا عربی 

دهمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید اول بری آزمونش بدی این یک .

دوم اینکه درس افتاده رو دیگه نمره اش تو کنکور حساب نمیکنن پس ترمیم کردنش بی فایده ست !

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

اگر بیفتی میتونی شهریور امتحان بدی ک امتحانش داخلیه ینی معلم طرح میکنه ولی جزو سابقه کنکور حساب نمیشه و برای سابقه نمره افتادت رو میذارن یا اگر خواستی بایید ترمیم بدی باز

بیفتی تک ماده میکنی پاس میشی ولی محدوده فکر کنم دوتارو فقط میتونی 

تک ماده یعنی چی؟ 

نه فقط یدونه رو می‌افتم مطمعنم اونم اگر بیافتم تا صبح میخونم اگر بیافتم که ایشالا نمیفافتم تروخدا برام دعا کن.

میشه توضیح بدی تک ماده چیه ممنونم

تک ماده یعنی چی؟  نه فقط یدونه رو می‌افتم مطمعنم اونم اگر بیافتم تا صبح میخونم اگر بیافتم که ا ...

نه عشقم ان شاء الله که نمیفتی ، یعنی اگر زیر ۱۰ بشی و تجدید بشی میتونی تک ماده کنی و نمره قبولی بگیری بدون این که دوباره بخوای امتحان بدی

2706