2733
2734
عنوان

کسی که خیانت میکنه..؟ بیایید

89 بازدید | 12 پست

کسی که بهم خیانت کرده الان باهمن خیلی ام خوشن..

خدایی وجود داره که به گوه خوردن افتادنشو نشون بده؟و انتقاممو بگیره ازشون؟اصلا کارمایی وجود داره که پس بده

حالم خیلی بده دعا کنید برام هرثانیه منتظرم خبر کات کردنشون بهم برسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو دوس داری برگرده به تو. بیخیالش شو تا آروم بگیری. 

به تو چیزی نمیرسه از تاوان دادن اون‌ و یادت باشه هیج کارماو تاوانی و انتقام در جریان نیست .بچه نباش به زندگی خودت بپرداز و پیگیر پسری که بهت بدی کرده نباش یکم غرور داشته باش!

بیخیالش شدم ولی خیلی دارم اذیت میشم حق بده..

بیخیالش نشدی و من حق نمیدم ‌چیزی که تو لازم داری حق دارن و مظلوم واقع شدن نیست ‌. فکر و مغذ گرانقدرتو چرا برای یه پسر بی فایده میزاری و خودتو بی ارزش میکنی به خودت بیا

چجوری از فکرشون در بیام؟

کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب نه. 

تو اینهمه از طرف بدی دیدی حالا ام که اصلا با تو نیست تو عشق و حاله بازم دنبال دلیلی هستی که از فکرشون در بیایی ؟دلیلی مهم تر از خودت و بازیچه شدنت؟