2733
2734
عنوان

نگرانم باردارم و امتحان هم دارم

124 بازدید | 4 پست

سلام من ۲۰ سالمه امسال سال آخرمه باردارم و ۶ ماهمه نگرانم برای بچم میترسم اذیت بشه اخه سرویکسم ‌کمه ۲۷ بود با واژینال ای خدا دلم برای بچم کبابه

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم
عزیزم خوابیده درس بخون. چرا دلت برا اون میسوزه؟ خودت داری اذیت میشی...

اخه کوچولویه من اذیت بشم اشکالی نداره میترسم خدایی نکرده اون اذیت بشه 

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه کوچولویه من اذیت بشم اشکالی نداره میترسم خدایی نکرده اون اذیت بشه 

نه خیالت راحت اون جاش گرم و نرمه😅

تو به فکر خودت باش

زیاد نشین

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
نه خیالت راحت اون جاش گرم و نرمه😅 تو به فکر خودت باش زیاد نشین

اره میدونم ولی سرویکسم کمه میترسم