2752
2734
آررررررررررررررررره 😂😂 یه چیزی میگم، اگه فوتبالی نیستید بدونید تیم اول یک کشور، تیمی می‌باشد که ...

چون قهرمانی اسیا ندارن ازش حرف نمیزنن اصن انکارش میکنن بابا منطقتوووووو

من استقلالی داداشم پرسپولیسی کلا خیلی دعوا میکنیم وقت بازی 

جالبه واسم😁

منم فوتبالی شم 😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آررررررررررررررررره 😂😂 یه چیزی میگم، اگه فوتبالی نیستید بدونید تیم اول یک کشور، تیمی می‌باشد که ...

اگه اونقد اختلاااف و ازش حرف میزنی دیگه چرا بحث میکنی حتما سوختی حتما تیم بزرگیه ک داری بحث میکنی و دونه دونه پ ش م ا تو میکنی وگرن دلیل نداشت اونقد حرص بخوری 

نمیخواد نطر کارشناسی بدی اخ اگه فن نداشت اوله فصل تاالان صدر نبود کیا نطر میدن خدایا

نظر کارشناسان فوتبال گفتم ولی انگار شما بهتر میدونین

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️
منم واس پرسپولیسیا ک تا کم میارن فوش میدن صندلی میشکنن ادم کور میکنن داور و میزنن و درنهایت نیگن گل ...

معلومه دیشب بد سوختی   ... دیگه ریپ نزن  متاسفم واسه خودم که باهات هم کلام شدم چون رفتم و تاپیکات رو خوندم و متوجه شدم که من چرا ناراحتم  باهات همکلام شدم 

شعورت رو فریاد نزن ب جای دختر پرسپولیسی بزن دختران بیشعوری یکم عفت بد نیس 

شما شعور داشتی کسی باهات کار نداشت اومدی به هرکی پرسپولیسی بود گفتی ضعیفه😂😂 چقدر اوصاع کیسه کشا مسخرس

2706