2752
2734
همه استقلالیا همینو میگن😂😂ما اصلا فوتبالی نیستیم😂😂😂😂اصلا گردن نمیگیرن طرفدار استقلالن😂😂خب خج ...

چرند نگو داره میگه فوتبالی تیستم اونی ک باید خجالت بکشه شمایین دخترایی ک ۵۳ ساله منتطرین قهرمان اسیا بشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به یه استقلالی میگن، عمویی کلاس چندمی،،،، میگه 2 تا قهرمانی تو آسیا میگن چند سالته،، میگه 2 تا قهرم ...

به یه پرسپولیسی می گن اسمت چیه میگه 6

می گن فامیلت میگه 6

می گن  چندسالته میگه 6

می گن کلاس چندمی میگه 6

می گن اسم پدر میگه 6

می گن اسم مادر می گه 6

خلاصه می گن برو برو که مغزت شیش کار می کنه. 😂

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

مگع هنوزم طرفدارای تیم های مختلف باهم کل میندازن؟

چه چیپ و مزخرف و بچگانه

که خب مثلا یعنی چی؟

چی گیرتون میاد؟

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)
همه استقلالیا همینو میگن😂😂ما اصلا فوتبالی نیستیم😂😂😂😂اصلا گردن نمیگیرن طرفدار استقلالن😂😂خب خج ...

من اگه پسر بودم با تو ازدواج میکردم چون تویی ک ۵۳ ساله منتظری پرسپدلیس قهرمان اسیا بشع و ب پاش موندی ب پای منم میموندی  یکم فک کن بعد حرف بزن کمتر هم چهار تا جمله بنویس و پاشم قهقهه بزن بو خوشحال باش ک صدره جدولی زیاد وقت نداریاا برو

مگع هنوزم طرفدارای تیم های مختلف باهم کل میندازن؟ چه چیپ و مزخرف و بچگانه که خب مثلا یعنی چی؟ چی ...

موضوع نداریم بحث کنیم ، بهانه خوبیه برای گیس و گیس کشی 😂😂

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 

خب اگه اینطور بود که میگفتم پرسپولیسی ام 

من اصلا فوتبالی نیستم ، ولی چون رنگ آبی دوس دارم میگم استقلال 😂

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
۲ روز نیست  این فصل براتون تموم شد😆😆 برا فصل دیگه تقشه بکشین😂😂😂

فقط امیدوارم پرسپولیس اگ قهرمان نشد بیای تاپیک بزنی نری تو افق مهو بشی بیای تبریک بگی میبینمت ردزخوش

ولی سگ توهرچی فوتباله یه مشت مفت خور ثروت کشورومیزنن به جیب میرن پی یللی تللی اونوقت ما توفقریم .خب که چی هی ۲۲نفر بدوین دنبال یه توپ ,به همشون توپ بدین دیگه ,واقعا تاثیر فوتبال درزندگی ما چیه خارج کشورهم که میرن میبازن برمیگردن , 

2706