2752
2734
عنوان

سیاست شوهر داری

245 بازدید | 27 پست

هرچی میدونید بگید تجربه هاتون رو ک یاد بگیریم از هم

همش از شوهر و خانوادش مینالیم یبارم بهم کمک کنیم

اشتباه خودم این بود ک زیادی شوهرم رو محرم میدونستم و یسری مشکلات خانوادگیم رو بهش میگفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میخوای نقدش کنی اول یه ویژگی خوب بگو بعد نقدکن

اینجوری میره توفاز دیگع به بقیه حرفا گوش نمیکنه که😂

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم😍😍
اگه دو نفر با هم رفیق باشن سیاست نمیخواد رابطه ای که با سیاست بخواد پیش بره فیلمه.

منم همینو میگفتم و رعایت نمیکردم اما مثل اینکه واقعا نباید درمورد خانوادت ب شوهر چیزی بگی منم در مقابلش جبهه میگرفتم اما واقعا با حرف امشبش دیدم ک اونایی ک تجربه کردن راست میگفتن شوهر من خیلی انسان خوبیه همش میگم شوهر من چنین واکنشی داشته باشه خدا ب داد اونایی برسه ک یخورده شوهراشون اخلاقشون تنظیم نیست

عزیزم فقط فقط خودت رو دست بالا بگیر

به خودت مهر ‌‌شفقت بده

همه بهترینارو برای خودت بخواه

بهترین لباس بهترین غذا بهترین تفریح

مفهوم این حرف رو به خانم که ۲۰ًسال از عمرش ‌‌جوانی ش رو پای یه زندگی گذاشته می فهمه 

میدونه من چی میگم

بهترین همسر و‌ شوهر و‌بچه و خانواده شوهر رو‌ داشته باشی به خودت بها ندی کسی بهت بها نمیده

هر روز صبح که از خواب پاشدی بگو‌چطوری می تونم بهترین ورژن خودم باشم؟ حرص و‌جوش هیچی رو‌نخور

جوانی ت رو حفظ کن۲

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

من پیش شوهرم خود خودمم 

نمیتونم نقش بازی کنم و سیاست داشته باشم 

در همون لحظه هر احساسی داشته باشم بروز میدم 

ولی چیزی ک تونسته روابطمون رو بهتر کنه 

گذشت کردن جفتمون هست اینکه یه موضوعی رو کش ندیم 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
اخلاق بدش  کار اشتباهش

مثلا من از روی نگرانی میگفتم بابام اشتباه کرد فلان کارو کرد الان نگرانشم باید یکاری براش بکنم بعد سه سال امشب در اومد گفت عمو خودش کور بود ندید اشتباه بود آخ از دست عمو شاید منظوری نداشت ولی بالاخره این حرفو ب زبون آورد و من شدیدا ناراحت شدم گفتم چی‌میگی بابامه ها دیگه چیزی نگفت بابام خیلییی ویژگیای مثبت دیگه داره خیلی ب شوهرم احترام قائله شوهرمم همینطور ولی بیان من اونم ن برای یکبار در طول این سه سال نگرانیم رو میگفتم ک امشب برای اولین بار چنین حرفی زد حالا من چجوری ازش نقد کنم؟

خیلیا بهم میگفتن از خانوادت چیزی نگو میگفتم اگه شوهرم همراهم باشه باید نگرانی هام رو هم بدونه مرحم بشه برام ولی انگار نهایت خیلی آدم خوبی باشه چندبار برات مرحم بشه بعد چندبار میشه سرکوب

2706