2733
2734
شوهرم قبول نمیکنه چون اسم خودشه

از القاب حضرت محمد بزارین گلم 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعاً که 😐😐😐اره ذکر بگو خدایی نکرده خدا لج کنه همون بچه رو هم ازتون بگیره دور از جون 

چه ربطی داره؟؟؟

مگه حرف بدی زد؟یا کار خلاف شرعی داره میکنه؟؟چه حرفا میزنیدا

خب پسوند بزارید محمد حسین محمدعلی محد جواد محمد هادی محمد امین..... این روشی که گفتم داخل کتاب ...

ی دنیا ممنوتم گلم ک زحمت کشیدی پیرو نظر من نظر دادین❤

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
چه ربطی داره؟؟؟ مگه حرف بدی زد؟یا کار خلاف شرعی داره میکنه؟؟چه حرفا میزنیدا

😐😐😐خدا قهرش میاد 

مگه دست ایناست ؟؟؟؟ خدا میگه چشم عزیزم بیا الان برات پسر میندازم تو شکمت؟؟؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
شوهرم قبول نمیکنه اعتقاد نداره نمی‌دونم چیکار کنم 🙂‍↕️فقط سالم باشه 

اوکی 🌷انشالله 

😐😐😐خدا قهرش میاد  مگه دست ایناست ؟؟؟؟ خدا میگه چشم عزیزم بیا الان برات پسر میندازم تو شکمت؟ ...

ما ذکر و دعا داریم برای پسر دار شدن،برای دختر دار شدن.

خیلی حرفتون نامربوط بود واقعا....

ما ذکر و دعا داریم برای پسر دار شدن،برای دختر دار شدن. خیلی حرفتون نامربوط بود واقعا....

😐😐حرف شما والا بیشتر غیر منطقی بود ! ذکر بگم بچم دختر یا پسر شه؟؟؟ مگه به ذکره ؟ شما درس خوندید ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
اگه گفته بود دختر الان همه ردیییییف براش کف می‌زدند. واقعا رفتارتون درست نیست

اتفاقا براش کف نمیزدم من همیشه و همه جا گفتم خدا بدش میاد بچه باید سالم باشه جنسیت دست خداست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706