2752
2734
عنوان

مشکل منو شوهرم

466 بازدید | 26 پست

شوهرم بشدت گرماییه اگه یه دیقه گرمش بشه انگاررفته حموم من گرمایی نیستم مشکل ما کولره:

وقتی میزنیم من سردم میشه ولی اگه ببندیمش اون خیلی خیلی عرق میکنه 😐حالا چیکارکنیم نمیشه هم جاخوابمونو جدا کنیم

حقو ولش ادب فداش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو لباس گرم بپوش😂ماام این مشکلو داریم اما اونی که گرمشه منم البته عرق نمیکنم فقط از گرما بیزارم و حالمو بد میکنه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
تو لباس گرم بپوش😂ماام این مشکلو داریم اما اونی که گرمشه منم البته عرق نمیکنم فقط از گرما بیزارم و ح ...

من خیلی سردم میشه صبحا بدن درد میگیرم کولرم ببندم دلم میسوزه براش خیلی عرق میکنه توخواب

حقو ولش ادب فداش

حالا مشکل من‌و شوهرم علاوه بر کولر سر روشناییه،اون جای تاریک دوست داره من روشن،من میخوام فضای خونه روشن باشه چراغا رو روشن میکنم اون میره چندتاشو‌ خاموش میکنه میگه روشنی زیاد چشمو میزنه😐

2706