2733
2734
عنوان

چن باره همش این خوابو میبینم

168 بازدید | 17 پست

کل دندونام میریزن کنم تعبیرش چیه

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا الان میگن ریختن دندون یعنی از فامیلات یاخدایی نکرده عزیزات میمیرن ولی عمه من این خوابو دید حامله شد به تعبیرهای بدتوجه نکن

ماما نیستم ولی تعیین جنسیت میکنم🤱
صدقه بدا حتما ایت الکرسی بخون

😢😰بده؟وایی آخه چن هفتس گذشته تازه یادم اومد اونم میدونی با کلی درد چن تا چن تاشون میریختن خیلی بد بود نمیدونم چجوری بگم

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 
😢😰بده؟وایی آخه چن هفتس گذشته تازه یادم اومد اونم میدونی با کلی درد چن تا چن تاشون میریختن خیلی بد ...

عزیزم بهتره صدقه بدی و ایت الکرسی بخونی انشالله که چیزی نیس

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

ممنون از همتون بچه ها 🥲❤

عزیزم بهتره صدقه بدی و ایت الکرسی بخونی انشالله که چیزی نیس

چشم حتما❤

خدا بخیر کنه واسه همه ایرانیا.تعبیر خوابت عمومیه.مربوط به کشور میشه.دیگه قراره چه فاجعه ای پیش بیاد؟ هر روز مصیبت.دخترم یه خواب تقریبا این شکلی دید تعبیرش بیماری همه گیر جهانی میشد .همه خندیدیم.بعد از سه چهار ماه کرونا شیوع پیدا کرد

دندان خیلی تعبیر های مختلفی داره که همیشه هم بد نیست

منم بارها این خواب رو دیدم و همه اطرافیانم سالم هستن

برای شما بع معنی رشد و عبوز از این مرحله زندگی هست. مرحله ای از زندگیت هستی که سخته و خبور ازش هم سخته اما به رشد و تکوین میرسی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
خدا بخیر کنه واسه همه ایرانیا.تعبیر خوابت عمومیه.مربوط به کشور میشه.دیگه قراره چه فاجعه ای پیش بیاد؟ ...

وای یاخدا یهو ذهنم رف به این سمت😔نکنه تعبیر خواب منم مرگ رئیس جمهور اینا شد 😭🤦‍♀️آخه میدونین تقریبا دو سه هفتس از این خواب گذشته 

2706