2733
2734

مادرشوهرم خیلی ادم بدی بود خیلی تهمت ها و دروغ ها زد من در جوابش سکوت کردم یعنی در واقع کاری نمی تونستم بکنم 

وقتی فوت کرد تو تشییع جنازه و ....همش تو دلم میگفتن حلالت نمیکنم به بدترین شکل جواب بدی 

طبیعتا گریه م نمی یومد البته خوشحالم نبودم بیشتر خشم داشتم و اون موقع تا تونستم حرف های که تو زنده بودنش نزدم و زدم و بدجوری واگذارش کردم به خدا .

گفتم حالا نوبت تویه تمام اون تهمت ها رو به بدترین شکل حواب بدی

حالا شوهرم میگه تو چرا تو خاکسپاری گریه نمیکردی الکی گفتم شوک زده بودم 

وقتی گریه م نمیام چجوری گریه

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه حقیقت ها رو به شوهرت بگو بگو مادرت به من بدی کرد چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

دست مرده از دنیا کوتاهه 

چطور میتونی نبخشی گناه داره ببخش ولی واگذار کن به خدا 

بعدش هم هر چقدر طرف ظالم باشه گریش میگیره 

شما ها دیگ چقدر سنگ دلین 🥲☹️

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
دست مرده از دنیا کوتاهه  چطور میتونی نبخشی گناه داره ببخش ولی واگذار کن به خدا  بعدش هم ...

گاهی اوقات یه آدم انقدر به ما بدی می‌کنه که نمیشه بخشید 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2706