2733
2734
عنوان

دید تا حالا یک زن شوهرشو کتک بزنه

927 بازدید | 81 پست

من دیشب تو خیابون دیدم خیلی جالب بود زنه دوبرابر شوهر بود هعی پس گردنی میزد به شوهر اونم هعی میفتاد زنه از یقش میگرفت هلش میداد فحش های ناموسی میداد به مرده صحنه عجیبی بود و خنده دار نمی‌دونم چرا تا یک زن مردی کتک میزنه ادم ناخودآگاه دلش شاد میشه با اینکه اینم خشونت خانگی حساب میشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ جالب 😂😂 کاشکی منم زورم می‌رسید بهش 😁

به شوهرت؟ 

چطور دلت میاد شوهرتو بزنی😂

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•

متاسفانه زیاده و مردا ب خاطر غرور اینو بروز نمیدن 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
بله یه پرونده داشتم خانم آقا رو کتک می‌زد  من وکیل آقا بودم

عجب😐😂

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•

اره یکی از اقوام دعواشون میشد مرده کتک میخورد اونم جلو برادرهاش و پسرعموهای 

اونم جثه خانم بزرگتر از مرده بود 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

اره پسر خالم جناب سروانه از زنش کتک میخوره بدون اجازه زنش هیچ کاری نمتونه کنه

چون طایفه ما ادم فروشه طایفه دختره مثل کوه پشت همن پسرخالم جرات نداره به زنش تو بگه 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

آره همسایه سابقمون میزد از خونه مینداخت بیرون شوهرشو🙁من ناراحت میشم با دیدن این چیزا

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706