2733
2734
عنوان

دوستان گلم میخوام واسه حاجات هممون چهار قل فردا ختم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 84 پست
صلوات فرستادم  برای مبینا  محمد حسن  بیتا

ممنونم ازت گلمب شرط لیاقت خیلبی خیلی دعا گو خواهم بود انشاالله هرچی میخواین برسین بهش حتما دعا میکنم ،خوشحال میشم منم دعا کنین معجزه که میخوام بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چشممم عشقممم تروخداااا توام دعا کن منو دوستم با هم شهید بشیم😭😭😭💔 فقططط برامون دعا کن😭😭😭😭😭 ...

خوشگل ابجی انشاالله امام حسین نگاه ویژه ب شما و دوستت داشته باشه عزیز دلم خیلی خیلی دعاگوی شما دو عزیز هستم قشنگ خوش قلبم ،ابجی قشنگم خوشحال میشم منم دعا کنی خیلی نیتم نشدنیه❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم برای مشکلت تا ۴۰ روز پشت سر هم نماز جعفر طیار بخون

چشم ابجی گلم سعیمو میکنم حتما بخونم کاش بشه برسم ،خیلی دعاگوی شما هم خواهم بود خوشحال میشم دعام گنین

اللهم صلی علی محمد و آل محمد من واست صلوات فرستادم شما هم دعامون کن التماس دعا

مرررسی ازت دوست با محبت و خوش قلبم خیللی خیلی دعاگوی شما عزیز هستم اگه لایق باشم انشالله خبر حاجت رواییت،خوشحال میشم دعام کنین برسم ب نیتم

چشم ابجی گلم سعیمو میکنم حتما بخونم کاش بشه برسم ،خیلی دعاگوی شما هم خواهم بود خوشحال میشم دعام گنین

عزیزم حتما مشا گوش ننداز که با ایمان بخونی حاجت میده سریع 

تو ۱۴ روز پشت سر هم بخون 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
خوشگل ابجی انشاالله امام حسین نگاه ویژه ب شما و دوستت داشته باشه عزیز دلم خیلی خیلی دعاگوی شما دو عز ...

مرسییییی از دعاهای قشنگ و به شدت خیرت مهربونم 🥺💗
ان شاالله ان شاالله با دعای خیر دل پاک و شکسته ت ،،

چشم قربونت برم ان شالله به آبروی حضرت زهرا به اون چیزی که میخوای برسی

2706