2733
2734

زیباترین خاطره ای که با یاد آوری ناخدا گاه لبخند میشینه رو لبت چیه؟

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌

اسی معمولا اول خودت یه مورد باید تعریف کنی

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاشکی میتونستم خاطراتمو با عشقم بگم در حال حاضر خاطرات خنده دارمون برام گریه اوره

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

اولین باری که دادشم بغل کردم 

و خواهرم دیدم 

تولدم که گوشی گرفتن 

همش تو بچه گی موند خدا لعنت کنه کسای که زندگیمون خراب کردن

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪

تماااام خاطراتی که با رفیقم بودممم

الان دلم براش یه ذرههههه شدهههه😭😭💔💔 ، امشب بهم گفت خیییییلی حالش بده ، لطفا برا آرامش دلش دعا کنین ،، 

تروخداااا دعا کنین منو دوستم با هم شهید بشیم😭😭😭💔

فقططط برامون دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خاطرات بچگیم 

واقعا بعضی خاطرات بچگی یادآوریش ادمو شاد میکنه،مخصوصا خاطرات خودم،وقتی با داداشام میرفتم ماهی گیری

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌
شبی که پارتنرم برای اولین بار بهم پی ام داد تو اینستا هیچ وقت یادم نمیره اول دبیرستان بودم و دقیقن ...

گند که نزدی امتحان رو؟

2706