2733
2734
بهش بگو بده ب من  دنیا بیار بده من خودش بعدا عاشقش میشه من الان میگم وای اگه نبودی من چه میک ...

شوهرش میگه خواب دیدم رفته سر خود سقط کرده دور از جون خودش فوت شده میگه توروخدا از سرش بنداز منم هر چی میگم راضی نمیشه 

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرش میگه خواب دیدم رفته سر خود سقط کرده دور از جون خودش فوت شده میگه توروخدا از سرش بنداز منم هر چ ...

اگه احساسی هست فیلم سقط رو نشون بده ببینه چه قدر درد داره برا بچه

اگه مذهبی هست حدیث از سقط بگو هم حدیث و مژده بهشت ب والدین دارای سه دختر 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
اگه احساسی هست فیلم سقط رو نشون بده ببینه چه قدر درد داره برا بچه اگه مذهبی هست حدیث از سقط بگو هم ...

یه بچه سقط کرده پارسال اون پسر بود قلبش تشکیل نشده بود کورتاژ کرد

باشه عزیزم ببینم چیکار میتونم بکنم براش قربون خدا برم هیچی سر جاش نیس انگار 

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
من روزی ک فهمیدم بچم دختره ناراحت شدم(خدا منو ببخشه)آخه پسر دوست داشتم اما کم کم مهرش ب دلم نشست تا ...

من برعکس شما عاشق دخترم رفتم سونو منشی ب اشتباه گف پسره خدامنو ببهشه خییییلی ناراخت وبی رمق شدم‌نشستم روصندلی ا نایی ک توسونو بودن دورم‌بودن

یهو ی خانوم سنومو دید گف این ک دختره

بازمنو میگی همچی پرانرژی شدم😂انگاردنیارو ب من دادن

ولی منم دلم‌میخاد کسی دورم‌دختر دارنشه

خاهرشوهرم‌ حاملس/پسرشدبچش 

من خوشحال شدم‌نمیدونم جراخخخخ

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
یه بچه سقط کرده پارسال اون پسر بود قلبش تشکیل نشده بود کورتاژ کرد باشه عزیزم ببینم چیکار میتونم بکن ...

خدا بزرگه بره هم نمیزارن و بکو شوهرش دلگرمی بده بهش و کمکش باشه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
من خودمم نزدیک دو ساله اقدامم خیلی دلم بچه میخواد ولی خدا به من نمی‌ده به اونی که نمی‌خواد میده 😔

عزیزم درکتون میکنم میدونم سخت میگذره ، اما حتما حکمتی هست ، شک نکنید ، توکل کنید

امیدوارم به زودی به حق صاحب الزمان خدا بهتون بچه سالم و صالح بده 

2706