2733
2734
عنوان

چطوری بامرگ همسرم کناربیام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7061 بازدید | 147 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به هر حال خدا رحمتشون کنه، و شما غم آخرتون باشه،، منم کاربر آقا هستم آبجی

متشکرم!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭
ممنون عزیرم نمیدونم بعضیا فقط بلدن نمک بپاشن روزخم اون فقط یه بارخیانت کرد که خودم بخشیدم توی یه اتا ...

من حرف بدی نزدم خواستم بگم 

شما سختی خیلی زیادی کشیدی .الان چون عزادار هستی خیلی دل تنگ هستی ولی 

قبلن تو تاپیک هات خیلی خیلی ناراحت و بهم بودی و خودت گفتی پشیمونی

انشالله با غمش کناربیایی

ممنون از ابراز همدردی گفتم دردودل کنم نگفتم بیایین بگین بهتر مرد چون خیانت میکرد!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭
شما به سبک خودت ابراز همدری ت کن ، به بقیه کارت نباشه ....

آخه این کلمه روح من و خیلی هارو آزار میده، من میتونم نظر شمارو نبینم؟؟ 

هر کار کنم این کلمه رو می‌بینم 

آقا هستم آقا 😐 مواظب باشید ریپلای نکنید بعدش بگید تازه فهمیدم کاربر آقا هستی!!! 
من حرف بدی نزدم خواستم بگم  شما سختی خیلی زیادی کشیدی .الان چون عزادار هستی خیلی دل تنگ هستی و ...

بله درسته ولی فقط مال اون لحظه ای بودکع دلم میکرفت واینجاتاپیک میزدم ولی ازته دلم هیچوقت نخاستم ولش کنم یاهرچیز دیگه ای!

تو تاپیک های گذشته که انگار زیاد از زندگیت راضی نبودی عزیزم از این که همسرت مریض بود یه مدت که بگذره به نبودنش عادت میکنی خدا بهت صبر بده آخ که برا اون بچه دلم سوخت بی پدری خیلی سخته تره

تو رو خدا واسه سلامتی مادرم دعا کنید به دعاتون نیاز داره 😘😘😘هر کسی دعا کرد خدا عزیز هاشو براش نگه داره 

عمم شوهرشو از دست داد اما به خدا توکل کرد با هر سختی بود بچه هاشو بزرگ کرد تازه اون ۵ تا بچه در سنین مختلف داشت

دختراشو عروس کرد پسراشو زن داد 

الان همشون سر کارن تحصیلات خیلی خوبی دارن دکتر و معلم و مهندس و فیزیوتراپ 

عمم راضی بود به رضای خدا

چند وقت پیش تعریف می‌کرد تو جلسه قرآن یکی از همسایه هارو دیده که از قضا هم زمان باهم شوهرش هاشون فوت میشه اما اون خانم با گله کردن و اینکه هی به بچه هاش می‌گفته چرا باباتون باید میمرد چرا عمو هاتون زندن و... بچه هاشو بدبخت بار آورده و کلا وضع خوبی ندارن.... اون زن به عمم گفت وقتی زندگی تو رو میبینم متوجه میشم چه اشتباهی کردم...

خیلی واقعا شرایط سخته عمم سر شهادت آقای مالک رحمتی وقتی شنید چنتا بچه داره خیلی خیلی ناراحت شد چون میدونست چقدر سخته اما خب اون سپرده دست خدا خداهم کمکش کرد 

بله درسته ولی فقط مال اون لحظه ای بودکع دلم میکرفت واینجاتاپیک میزدم ولی ازته دلم هیچوقت نخاستم ولش ...

خدا صبرت بده و ان شالله بحق امام حسین بهتررررررررین زندگی در انتظار خودت و پسرت باشه

خ

مرگ یکبار طرف میمیره، خاک م سرده، میدونی دیگه این دنیا نیس، ( تازه این در صورتی که طرف ت خوب باشه ، صد شو برات گذاشته باشه) 

ولی خیانت روح ت نابود میکنه ، روزی هزار بار میمیری....روانی ت میکنه ،به جنون میکشتت

2706