2733
2734
عنوان

چطوری بامرگ همسرم کناربیام😭😭

7061 بازدید | 147 پست

۱۴روزه نیس هرکاری میکنم نمیتونم بااین موضوع کناربیام یه پسر۲ساله دارم همسرمم همش۲۳سالش بودمتاسفانه سکته مغزی کرد برام خیلی سخته نبودش!😭😭😭😭

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روحش شاد🖤

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
امیدوارم راست نباشه 

باتمام احترام ولی کاملا راسته!به پیونداحتیاج داشت رفتم بیدارش کنم بره دیالیز دیدم دیگه نیس!

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭
2706