2733
2734

یکیشون نصاب دوربینش بود یکیشونم یکی از پرسنلش ک ی بار همسرم نصف شب بهش زنگ زده بود ولی جواب نداده بود شایدم دستش خورد اما چون پاکش کرد من کنجکاو شدم و سیوش کردم…..

حالا گیر داده اینارو چرا داری منم هی گفتم نمیدونم….حالا نمیدونم فردا بگم نصف شب ب یارو زنگ زده بودی هرکی بود سیو میکرد ببینه کیه یا اصلا ب روی خودم نیارم؟؟؟؟الان دوربینی رو چه فکری میکنه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️سکوت کرد ولی میترسم از عکس العمل بعدش…..شاید فکر کنه دوربینارو دارم چون چند سری ی سری چیزارو ی دستی زدم بهش ک درست بود گفت دوربین گذاشتی تو دفترم؟؟من میخندیدم فقط😑🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ببین من چندبار تلگراممو تو گوشی همسرم باز کردم تمام مخاطبینش اومده برام، یه بارم اون گوشیش به درد نمی خورد گوشی منو گرفت مخاطبینمون کلا باهمه میتونی اینو بگی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه حساسش کردی

بگو سیم کارتت رو انداختم مخاطبین اومد برا من و..

در هر صورت بد گاف دادی و اونم مشکوک می‌زنه

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین من چندبار تلگراممو تو گوشی همسرم باز کردم تمام مخاطبینش اومده برام، یه بارم اون گوشیش به درد نم ...

اخه مشخصه من با ی اسم دیگه سیوشون کردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

راستشو بگو🤣 نکته اینجاست شوهرت چرا نگران شده نکنه دوربین گذاشتی دفترش🤣🤣

همووون دیگه و اینکه دوربینای دفتر قبلیشو برام ریخته بود خودش جون خیلیییی چک میکردم مشاور گفت خودم پاک کنم پاکش کردم دیگه دوربینارو برام نریخت گفت مشاور گفته نباید بریزم و تو بیشتر گیر میدی و این حرفا خودمم بهش گفتم من دیگه هیییچوقت نه دوربیناتو میخوام نه پامو میذارم شرکت تو…..از ی طرف شاید فکر کنه واقعا با نضابه در ارتباطم و دوربیناشو دارم🤦🏻‍♀️😑حالا جالب اینه ک من اصلا نمیدونستم این نصاب دوربینشه خودش امشب گفت😑🤦🏻‍♀️

نفهمیدم یعنی چی دوربینا رو داری؟؟

نه عزیزم الان دوربینای دفتر جدیدشو ندارم شماره ی نصاب دوربینشو دارم نمیدونستم اینه سیو کرده بودم داشت تو روبیکا میدید گفت نصاب دوربین منو چرا تو داری…..

2706