2752
2734
عنوان

5بار سقط ويبار اي وي اف ناموفق😭

83 بازدید | 4 پست

خانما نمي دونم چه كنم ديگه ٤بار سفط داشتم يبارش خارج رحمي يه لوله امو از دست دادم الان يماهه اي وي اف كردم بعد از كلي درمان اي وي افم مثبت شد اما بتا كند ميرفت بالا 

اولش تو روز ١٦شد ١١٥

بعد روز ١٨تازه شد ٢١١

بعد از ٦روز رفتم بتا دادم شده بود ٦٥٠دكتر گفت كنده برو سونو بده سونو دادم گفت تاره لانه گزيني كرده خوشحال شدم الان بهد يهفته رفتم بتا دادم ديدم شده ٤٨٠😭😭خدايا اينم پر كشيد ٣٨سالمه بهم بگين چكار كنم دازم دغ ميكنم انقدر دعا كردم اينقدر نذز نياز كجا برم درمان كنم اين سقط مكرر لامصب رو 

چرا رحم اجاره نمیکنی ؟! وقتی تخمک و اسپرم دارید این روش رو امتحان کن

بدنت واقعاً خسته است عزیزم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پناه بر خدا واقعا سخته عزیزم

من خودم تجربه دو تا سقط و یه مرده زایی داشتم ولی خداروشکر بارداری چهارمم به سرانجام نشست و صاحب فرزند سالم شدم 

خدا بزرگه عزیزم 

تو بارداری فول دارد بودید ؟ کاریوتایپ اینا انجام دادید ؟

تهران کلینیک ابن سینا میتونید برید یا پیش دکترهای متخصص سقط مکرر مثل دکتر عارفی و رزاقی برای بررسی علت سقط ها 

البته خودتون قطعا میدونید که گاهی هیچ علتی برای سقط نمیتونن پیدا کنن و تنها کاری که میکنن فول دارو پیش میبرن