2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم فاعل

یا بر وزن فاعله

یا م  ِ  داره

غافر اینجا بر وزن فاعله

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

یعنی  اسم این درسا و امتحان نهایی میاد دلم یه طوری میشه 

چون نمیتونم برم)))))))))))) دلم میخواد گریه کنم یا کسی دلداریم بده بگه چیز مهمی نیست چیزی رو از دست ندادی💔💔

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
من ۱۴۰۰ فارع تحصیل شدم اما عریی کنکور رو ۸۰ زدم یادم زیاد نمیاد غافر بر وزن فاعل  اون ین نم ...

ینَ و ونَ نشانه جمع مذکر سالمه

من سال ۸۸ فارغ التحصیل شدم

عربی رو هنوز خاطرم هست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
چرا نمیتونی بری؟

عزیزم. ن کارت دارم نه حوزم مشخصه)  ـ

چیزیم نخوندم)))) 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706