2733
2734
عنوان

میترسم از رابطه بلاخره ایودی گزاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 128 پست
برو پیش دکتر بگو نخشو کوتاه میکنه شوهرت اصلا نمیفهمه ،عالیترین روش پیشگیریه نترس

بهش گفتم .گفت استانندارد کوتاه کردم .دیگه کوتاه نکن..ولی خب داخل واژنه نخش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزدلم حق داری درمورد بدن و زندگی خودت تصمیم بگیری، ولی کاش با شوهرت به یه نقطه مشترک دراین زمینه میرسیدین چون اونم حق داره درمورد زندگیش تصمیم بگیره.

به نظرم شما رابطه داشته باشین اگه نفهمید که هیچی اگه فهمید هم میتونین بهش بگین که گذاشتین و دراوردنش دیگه فعلا شدنی نیست

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
نه بابا من نمیدونستم نخش تو واژنه فکر میکردم نخش فقط تو رحمه و اصلا مشخص نمیه و نمیفهمه

ببخشید ولی حین رابطه ال تش رو بذاره نخش میخوره بهش نمیخوره؟

فکرکنم بفهمه🤐🤐😑بنظرم بگو 

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
ببخشید ولی حین رابطه ال تش رو بذاره نخش میخوره بهش نمیخوره؟ فکرکنم بفهمه🤐🤐😑بنظرم بگو 

بهش میخوره دیگه چون داخل واژننه...خب از همین میگم حسش میکنه دیگه ..شاید بفهمه.. ینی میفهمه

گفتم قبول نکرد

همسرت سنش بالااگه ديگه بچه نميخاى دارى چندتا لوله هات ببندهمسرتم متوجه نميشه 

ولى ببين همسرت بفهم برات خيلى بدميشه چون همسرت فك ميكنه دوسش ندارى نميخاى ازش بچه داشت باشى

2706