2733
2734
عنوان

میترسم از رابطه بلاخره ایودی گزاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 128 پست
شوهرت متوجه شد ؟ نخش داخل واژن بود ؟ماهم رابطمون زیاد نیست ..موقع رابطه دردناکه یا مثل قبله ؟ روی شک ...

اگه میرنا گذاشتی که خیلی خوبه. من درسته اوایلش کلافه شده بودم از لکه بینی اما بعد از چند ماه کلا پریودم قطع شد و خیلی خوب بود. همسرمم هیچی حتی ازش پرسبده بودمم هیچی احساس نکرده بود آخه خیلی کوتاهش می کنن اصولا. همه کار از حلقه زدن و .. با آیودی انجام دادم و مشکلی نبود. 

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
الان من ۲ملیون شد با سونو

من بهداشت رایگان میذاشت ولی گفتم برم جنس خوب بزارم که مثلا معتبر باشه

ولی به من نساخت با خواهرشوهرم گذاشتیم به اون ساخت ولی بعداز ۴سال عفونت شدید زده بود به لگنش هم

دراوردش اونم

خلاصه اگه فهمید همسرت درارش دیگه چاره ای نیس

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بدتر استرس گرفتم که 

حالا واسه همه که بد نیست انشالله به تو میسازه ولی خب دیگه مواظب باش عفونت نگیری بهداشتتو رعایت کن همیشه که عفونت نگیری

حالا واسه همه که بد نیست انشالله به تو میسازه ولی خب دیگه مواظب باش عفونت نگیری بهداشتتو رعایت کن هم ...

چطور عفونت میگیرن ؟ باید چیکار کنم نگیرم .از کجا بفهمم گرفتم 

چطور عفونت میگیرن ؟ باید چیکار کنم نگیرم .از کجا بفهمم گرفتم 

والا نمیدونم دقیق ولی دکتر به خواهرشوهرم گفته بود دور دستگاه عفونت جمع شده و زده به لگنت

تا یه مدت دارو خورد

برو دکتر چک شو همیشه مشخصه دیگه وقتی عفونت واژن داری

والا نمیدونم دقیق ولی دکتر به خواهرشوهرم گفته بود دور دستگاه عفونت جمع شده و زده به لگنت تا یه مدت ...

ای بابا گفتم یبار برم برای همیشه دیگهه خیالم راحته ها

والا نمیدونم دقیق ولی دکتر به خواهرشوهرم گفته بود دور دستگاه عفونت جمع شده و زده به لگنت تا یه مدت ...

اینجور که باید هردقه دکتر باشم بدتر عجب غلطی کرمااا اه اه اه

2706