2733
2734
عنوان

خیلی دلم براش تنگ شده چیکار کنم😭

84 بازدید | 5 پست

یساله از هم جدا شدیم ولی هنوز فراموشش نکردم اصلا خاطراتمون از ذهنم پاک نمیشه 

امروز فهمیدم میخواد ازدواج کنه قلبم اتیش گرفت😭 چطوری اینقدر بیخیاله .کاش یکم از اون بیخیالیشو داشتم😭

لعنتی من هنوز تو رو دوست دارم

کسی که رفت دیگه رفت این یه قانون برای منه

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما عاشق نشدی که بفهمی چی میگم

عشق؟؟مگه وجود داره اصلا اون که مرد

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

درکت میکنم

هنوز خوبه یک سال بعد از تو میخواد ازدواج منه

من یک ماه هم نشد

۱۴ فروردین جدا شدیم

۲ اردیبهشت ازدواج کرد 

فهمیدم که داشته خیانت میکرده

عملا میشد خیانت هفتمش به من

چرا خیانت می‌کرده هی؟؟؟

چون کمبود محبت پدرمادرشو من باید جبران میکردم واسش و من در اون حدی نبودم که بتونم

نمیدونم. نداشتن بره دانشگاه از من انتظار داشت

میخواست بره خارج از من انتظار داشت

میگفت غیر مستقیم بهم دیگه

یبارم مستقیم بهم گفت که تو که وضعت خوب شده منو بفرست خارج بعد خودتم بیا پیشم

یه ادمی بود که نگم

ولی خب هنوزم دوستش دارم عین چی ولی خب نمیخوام ریخت نحسشو یبار دیگه ببینم

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅