2752
2734
یعنی نمیبینیش؟منم بابچه هام نمیتونم طلاق بگیرم ازاین طرف هم نمیتونم ازبچه هام بگذرم وبذارمشون پیش ای ...

نه مردک 5، 6 ماه ی بار بچه رو میاره دو سه روز باز می‌بره تا 5 ماه بعد ...دلم برا دخترم لک زده تازه وقتی من طلاق گرفتم دخترم تقریبا 6 سالش بود

نه مردک 5، 6 ماه ی بار بچه رو میاره دو سه روز باز می‌بره تا 5 ماه بعد ...دلم برا دخترم لک زده تازه و ...

الهی عزیزم بمیرم برای دلت😢منم ازهمینش میترسم میدونم این عوضی هم بچه هاموازم میگیره 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ۲۹😐😂🤦‍♀️

ماشا…هنوز جوونی که. من مجرد و جوون که بودم از غرب تا شرق پیاده میرفتم ولی الان حتی نمیخام تا سر کوچه پیاده برم . البته چون الان بچه کوچیک دارم سختمه. زانو دردم هم از آب و هوای دایم سرد و بارونی این کشور اینجوری شدم و سر بارداریم قبلیم اخرهاش  اصلا نمیتونستم راه برم دو قدم بعدش یکم بهتر شد 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی عزیزم بمیرم برای دلت😢منم ازهمینش میترسم میدونم این عوضی هم بچه هاموازم میگیره 

خدا نکنه گلم.... فقط برام دعا کن خدا دلمو خیلی گنده کنه ک بتونم کارای این مردک روانی و تحمل کنم و کم ن یارم پیشش

خداروشکر فعلا هیچی بعدو نمی‌دونم😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خدا نکنه گلم.... فقط برام دعا کن خدا دلمو خیلی گنده کنه ک بتونم کارای این مردک روانی و تحمل کنم و کم ...

چشم گلم اگه لایق باشم حتماراستی شوهرت زن گرفته منظورم دخترت وکی مگه میداره

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
چشم گلم اگه لایق باشم حتماراستی شوهرت زن گرفته منظورم دخترت وکی مگه میداره

نه اینقدر مزخرف و مریضه ک هنوز بعد 3 سال یکیو پیدا نکرده ک ازدواج کنه دخترمم پیش ننه ش گذاشته اون نگه می‌دارد البته طبقه بالای خونه ننه ش 

نه اینقدر مزخرف و مریضه ک هنوز بعد 3 سال یکیو پیدا نکرده ک ازدواج کنه دخترمم پیش ننه ش گذاشته اون نگ ...

خدانگذره ازشون 😢برات خیلی ناراحت شدم گلم انشالله بهترین هابرات رقم بخوره 

ماشا…هنوز جوونی که. من مجرد و جوون که بودم از غرب تا شرق پیاده میرفتم ولی الان حتی نمیخام تا سر کوچه ...

شمام جوونینن و اگر بخواییین میشهه 

من محله کارم خیلی بدو بدو دارم و پله متاسفانه

نه اینقدر مزخرف و مریضه ک هنوز بعد 3 سال یکیو پیدا نکرده ک ازدواج کنه دخترمم پیش ننه ش گذاشته اون نگ ...

عوضی چندروزه بامشت زده توسروگوشم انقدرمسکن خوردم معده ام داره سوراخ میشه

خدانگذره ازشون 😢برات خیلی ناراحت شدم گلم انشالله بهترین هابرات رقم بخوره 

امیدوارم ی روز خوش تو زندگیش نبینه ک اینجور با زندگی من و دخترم بازی کرد...مرسی از این همه لطفی ک ب من داری منم برات بهترین ها قشنگ ترین ها رو آرزو میکنم گلم

امیدوارم ی روز خوش تو زندگیش نبینه ک اینجور با زندگی من و دخترم بازی کرد...مرسی از این همه لطفی ک ب ...

مطمئن باش خداجوابشومیده فقط دیروزودداره سوخت وسوزنداره دخترت هم یع کم بزرگ بشه حتما برمیکرده پیش خودت 

2706