2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قارچ گرفتی احتمالا. با آب و سرکه شستشو بده سرتو بنظرم سریع برو دکتر چون قارچ باعث میشه موهات بریزه ...

برم دکتر چی بعضیا میگن مال پریودیه اصلا نمیوومم میگن پریودیت منظم نیست ووسا همونه قبلا نداشتم حتی یه دونع هم نمیریخت یه ماهی هست اینجوری شدم

قارچ گرفتی احتمالا. با آب و سرکه شستشو بده سرتو بنظرم سریع برو دکتر چون قارچ باعث میشه موهات بریزه ...

سرکع سیب یه مدتی زدم خوب بود قطع ک کردم یه ناهی میزدم کل موهام ریزش گرفتن شوره هم میزنم ولی خوب شامپو عوض کردم دیگع شوره نزدم ریزش شدید 

برم دکتر چی بعضیا میگن مال پریودیه اصلا نمیوومم میگن پریودیت منظم نیست ووسا همونه قبلا نداشتم حتی یه ...

باید بری دکتر پوست و مو

ببین اگر مال پریودیت بود فقط ریزش داشتی

ولی شما چون خارش داری به احتمال زیاد قارچ گرفتی سریع درمان کن خودتو.

سلام عزیزم. اگه بعد حموم سرت خارش میگیره احتمالا پوست سرت بی آب شده. شامپو نامناسبه یا اشتباه استفاده میکنی. و اینکه نیاز به تقویت داره. دلایل ریزش و خارش زیاده و نباید هر محصولی استفاده کنی. 

اگه دوست داشتی پی وی پیام بده بهتر راهنماییت کنم