2752
2734

من با عشق ازدواج کردم و شوهرمم خیلی زیاد دوست دارم اونم منو دوست داره زیاد و یه پسر دوساله دارم..اما بخاطر سن کم و بی تجربگی سه بار رفتم قهر بخاطر خانوادش..رفتاری که از اول کردم و خیلی زیاد و بی نهایت پشیمونم اینه که از اول خیلی با خانوادش گرم و صمیمی شدم و خیلی در خدمتشون بودم همه جوره و در هر شرایطی(نامزدی،بارداری،با بچه کوچیک و..) و همین باعث شد توقعاتشون خیلی ازم بره بالا و بینمون اختلاف بیفته..الان باهاشون قطع رابطه هستم..

توروخدا درمورد دوتا موضوع راهنماییم کنید

یکی اینکه با این حس پشیمونی چطور مقابله کنم و کمتر خودمو سرزنش کنم؟!

یکی هم اینکه از این به بعد چه رفتاری داشته باشم نسبت به خانواده و فامیل شوهر که عزت و احترامم حفظ بشه و کسی ازم سواستفاده نکنه؟!

همش میترسم بگن فلانی تغییر کرده ادم سابق نیست و... و واقعا تصمیم گرفتم ادم سابق نباشم و یکم به وجود خودم ارزش بدم بدون حس عذاب وجدان چون کلا این مدلی هستم که اگه رفتم خونه فامیل شوهر، اگه یکجا نشستم حس عذاب وجدان دارم و باید حتما کوزت بازی دربیارم وگرنه حس میکنم بقیه ازم ناراحت میشن...درصورتی که همونا بیان خونم نمیذارن به سیاه‌سفید دست بزنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همین الانشم درست نشدی همون آدم سابقی، چون میگی میترسم ازم ناراحت بشن یا میترسم بگن عوض شده.

من سالهاست باخانواده شوهرم قطع رابطه ام و چقدر خوشحالم از این بابت چون احتراممو نداشتن منم احترام نمیذارم فقط سالی ماهی جایی همو ببینیم در حد سلام علیک

سلام بزرگوار ببیند به خاطر بچتون اولا خیلی از اخلاق هارو باید ترک کنید بعدش ارتباط تون کمتر کنید نه اینکه کلا با خانواده اطرافیان همسرتان کلا قطع رابطه کنید خیر ولی خب تا حد امکان کمتر کنید به خاطر ارامش بیشتر بعدشم نیازی نیست به خاطر حرف اطرافیان خودتون سرزنش کنید استرس بگیرین که چی میگن چی نمیگن خودتون میدونین خدای نکرده خدای نکرده مرگ به سراغ انسان بیاد همه اونای که پشت سر حرف میزدن فقط میخوان زود مراسم تموم بشه و برند به خونشون البته این قسمت جسارت نباشه و دور از جان شما باشه فقط به خاطر خودتون گفتم 

بعدشم بیشتر به جای این کار به همسر و کودکتون برسید برین مسافرت باهم هرفته برین بیرون باهم کنار بیاین شوخی کنید بخندید مگه دنیا چند روزه خانواده هام دوهفته ماهی یک بار برین سر بزنین کافیه شما فقط امیدتون کودکتان باشه خوب تربیتش کنید درس خون بار بیاد فردا برای خودش در جامعه کاره ای باشه الان به خاطر قهر کردن های الکی به کودک تون خدای نکرده ضرر نزنید و امید تون فقط کودک و همسرتون باشه اطرافیان فقط از روی حسادت یک سری حرف های ناجور میگند

خدایا محتاجتم خودت کمکم کن