2752
2734
عنوان

با شوهر ولخرج چیکار کنم؟؟؟؟

231 بازدید | 26 پست

بچه ها شوهرم خیلی ولخرجه 

این ماه هزینه هارو حساب کردیم و قرار شد ۲تمن پس انداز کنار بذاریم. فردا پنجمه و ما تو این ۵روز ۲ تمن پس انداز رو غذای بیرون خوردیم!!!!!!!! 

الان بچم لباس تابستونی نداره، خودم ی مانتو ندارم، دستمون تنگ بود دلم نیومد ۵۰۰ بدم مانتو، شوهرم رف ۶۰۰ داد غذای بیرون.....

۳بار از اول ماه رفتیم هر سری حدود ۶۰۰ ۷۰۰

اینقد اعصابم خورده ک نگو

وقتیم میگم نمیخاد میگه ت خسیسی . همه چی میگیریم برای یخچال، خب ی روز مرغ و گوشته ی روز سادس، اون روزی ک غذای ساده داریم شوهرم نمیخوره، میره حاضری می‌خره

هرچی توضیح میدم بخدا نیازهای واجب ترام داریم فایده نداره لحظه آخر گند میزنه. منم میگم خوردنی می‌خره دیگه چیکارش کنم دعوا کنم بخاطر غذای بیرون؟ لخت زمونه بسوزه ک اینقد گرونیه باید همه چیو خونه بخوری

الان خیلی ناراحتم اصلن بهم نچسبید. نه خودم لباس دارم ن بچم تا آخر ماهم موندیم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت مدیریت کن مثلا همون 2میلیون رو فورا بده سکه پارسیان دیگه نمیشه خرجش کرد مجبور میشید به صرفه جویی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خب چیکارش کنم. همش بگم نکن نکن اون میشه آدم لارج من میشم آمل. و خسیس

من که کاری از دستم برنیومد!همه پولش میره واسه کیک و تنقلات و غذای بیرون اشغال!بعدم واسه نیازهای اساسی پول کم میاره گند میزنه به اعصاب ادم که نداریم   

خب چیکارش کنم. همش بگم نکن نکن اون میشه آدم لارج من میشم آمل. و خسیس

من ۱۵ ساله ازدواج کردم اونقدر گفتم نکن نده 

همش جر و بحث کردیم باهم اون از ولخرجیاش لذت برده من زجر آخرشم به من گفته مامانم نیستیا نکن نکن راه انداختی

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦ 
خط به خط تاپیکت زندگی منه😭😭تازه همسر من پول نمیمونه میده به گارسونا پیک ها فروشنده های بوفه استخ ...

واقعا خیلی ناراحتم. امشب انگار کوفت خوردم. چ وضعشه، با این پول ک از اول ماه یجورایی انداختیم تو جوب، قشنگ ۳تا کار مهمم جور میشد . الان همش موند

به نظرم همون اول ماه چیزهایی که لازمه رو بخرید مثل مانتو و لباس و ...، اون پولی که میخواین پس انداز کنید رو هم   یا سکه یا طلا بخرید یا توی حسابی بریزید که کارت عابر بانک ندارید اینطوری  دیگه پولی نمی مونه که بخواد ولخرجی کنه 

دیگه مجبوری هرروز چیز خوب درست کنی ...ازین بهتره بره پول سه تامرغ روبده دوتاغذا

بیشتر شکموست بنظرم تاولخرج 

اینقدغذای خوب درست کن که کم کم غذای بیرون ازسرش بپره 

پول هم دراختیارش نزار 

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

شما اول ماه ازش 5تومن بگیر و دوتومنش را سکه یا پس انداز کن و سه تومنش هم بذار توی کارت تا گیر نیوفتادین بهش نده و نذار خرج کنه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706