2752
2734
عنوان

حق با منه یا مهمون

176 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها من خودم بچه کوچیک دارم و غر غرو...از اون ور مهمون هم که دوتا بچه داشت...برای بعد شام هم اومده بودن...میخوام بگین من خسیس و بد اخلاقم یا خودم اینجور فکر میکنم...خلاصه بچه هاش یا گشنشون بود یا یه چیزی میخواستن من دستم به بچه خودم بند که از بچه های اون کوچیکتره حسابی خستم کرده بودن تا شام که مجبور شدم براشون نون و پنیر و تخم مرغ بیارم خیلی حرص خوردم...یا اشکال ازاون خانومیه که وقتی برای شام دعوت نیس غذا برای بچه هاش ببره 

الان حرص از این خوردید که نتونستید تدارک بهتری ببینید؟

و اینکه بچه ان دیگه..دائما در حال جنب و‌جوش هستن و گشنه میشن 

اگه مامانشون غذا هم داده باشه امکان داره باز گشنه اشون بشه

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکال از اون خانوم. ولی خب یه نون و پنیر دادن ب بچه دیگ کار سختی نیس فوقش یه ربع وقت بگیره . من مهمون بچه دار داشته باشم خوراکی و میوه آماده میکنم بچه ها دوس دارن 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
الان حرص از این خوردید که نتونستید تدارک بهتری ببینید؟ و اینکه بچه ان دیگه..دائما در حال جنب و‌جوش ...

حرص میخورم چون من اگه یه جا دعوت باشم اما برای شام نه قبلش به بچم غذا میدم برای بعدشم خوراکی و غذا شومیبرم 

ولی خودم تا وقتی پسرم هشت ساله هم شد اینجور وقتا که میرفتم مهمونی یه ظرف سیب زمینی یا کتلتی چیزی سرخ ...

منم حرفم دقیقا پیام دوم شماست من اینقدر خودم خسته میشم از بچم وسط مهمونی که نمیخوام تازه برای بچه یکی دیگه فکر غذا باشم

منم حرفم دقیقا پیام دوم شماست من اینقدر خودم خسته میشم از بچم وسط مهمونی که نمیخوام تازه برای بچه یک ...

خوب عزیزم مگه چقدر مهمون داری که انقدر بی حوصله ای 

اینجور وقتا قبلش لقمه حاضر کن یا یه غذایی باید تو یخچال باشه دیگه همونو گرم کن بده بچه ها....

چون بچه ها جنب و جوش زیاد دارن زودتر گرسنه می شن دست خودشون نیست

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
حرص میخورم چون من اگه یه جا دعوت باشم اما برای شام نه قبلش به بچم غذا میدم برای بعدشم خوراکی و غذا ش ...

من نمیتونم‌ شمارو درک کنم ..حالا بالفرض که بنده خدا یادش رفته برای بچه اش بیاره 

یه نیمرو که این حرف هارو نداره 

اصلا شما یه کیک و بیسکویت با چای برای مهمونتون در نظر نگرفتین؟؟ 

من نمیگم برای مهمونم گوسفند سر میبرم ولی تاجایی که بتونم پذیرایی میکنم اصلا شده نداشتم تو خونه چیزی ولی با چهره خندون همون سوسیس تخم مرغ رو گذاشتم  باهم خوردیم 

سعی کن انقد زندگی رو سخت نگیری 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔