2733
2734
عنوان

شوفاژ و روشن کردم فردا با مامانم دعوای حسابی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم‌شهرییییی ما کولر زدیم گرمههههه

ما عید رفتیم تهران از بس گرم بود نمتونستیم از ماشین پیاده شیم الان تبریز بارونیه و هوا خنک باد ممیاپ

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
شماهم روشن کردید؟ 

اره من بچه کوچیک دارم تبریز سرده

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
آهان خب من فک کردم تهرانید. تبریز سرد میشه، مخصوصا شباش

اره ما عید رفتیم تهران از بس گرم بود نمیتونستیم کولر ماشبنو خاموش کنیم اما امروز من با پالتو رفته بودم بیرون

میگم چرا گرمهههه نگو تو شوفاژ روشن کردی 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
منی که دارم از گرما له له میزنم  شوفاژو خاموش کن دوتا پتو بنداز  اون بندگان خدا هم ...

ما دیشب رفتیم بیرون خواستیم از ماشین پیاده شیم اینقد سرد بود نتونستیم کلا فک نکنم تو تبریز حتی شبای تابستون ما گرممون بشه

میگم چرا گرمهههه نگو تو شوفاژ روشن کردی 

😂😂😂😂من عادت کردم بچسبم شوفاژ بخوابم فک کنم وسط تابستونم باید بچسبمبهش

آآره از ی طرفم رعد و برق میزنه بادم که طرف ما شدیده صداهای ترسناک میاد

کاملا دلم میخواد الان وضعیتم این باشه

عاشق هوای سرد بارون و همچین صدا های بلند رعد و برقم

ولی فعلا جلوی دربالکن دراز کشیدم😐

✨💗
😂😂😂😂من عادت کردم بچسبم شوفاژ بخوابم فک کنم وسط تابستونم باید بچسبمبهش

🤣🤣🤣عجب عادته عجیبی عجیبه چون عجب عجابی🤪

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2706