2752
2734

چی باعث میشه شخصیت حمایتگر مرد کنار یه زن تضعیف بشه یا اینکه چیکار کنم شخصیت حمایتگر درون یه مرد بیشترر و پر رنگ تر شه

وقتی حس کنه تو ازش سر تر هستی و بهتری و توی همه کار ها ی خودی نشون دادی و همه چی بلدی و بلعکس اگه ازش خیلی پایین تر باشی 

باید بتونی حد تعادل برقرار کنی و مرد ها اگه میخوای همیشه باهات باشه و هرچی گفتی قبول کنه باید بهش عزت و احترام بدی و بازم باید حواست باشه تعادل برقرار کنی کلا نه بزار کامل همیشه تو اوج باشه و ن بزار سقوط کنه تو ی حالتی مثل حالت خلسه و زمین و آسمون نگهش دار

...💜Fearless 
وقتی حس کنه تو ازش سر تر هستی و بهتری و توی همه کار ها ی خودی نشون دادی و همه چی بلدی و بلعکس اگه از ...

یعنی نباید موفقیتام و عالی بودنمو بیش از حد بهش نشون بدم اره؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی نباید موفقیتام و عالی بودنمو بیش از حد بهش نشون بدم اره؟ 

تا حدودی ن اینکه نشون ندی و فک کنه و چیزی نیستی و دست کمتر بگیره ن اونقدر ک ب غرورش بر بخوره می‌دونی مردا واقعا عجیبن😐😂

...💜Fearless