2752
2734
عنوان

متاهلا بیاین 😊

98 بازدید | 7 پست

رفتار همسرتون با مادرتون چجوریه؟ 

شده همسرتون از مادرتون ناراحت بشه؟

به خودم گفتم : آهای 🙄 حواست هست ؟ خدا داره نگات میکنه❤ کاری نکن که در شان بنده ی خدا نباشه 😎

یبار شد اما به روم نیورد.مادرم جلو اون دامادمون گفت مرد باید خانواده داشته باشه.

همسرم هیچکسو نداره😔اونشب داخل ماشین او راه برگشت زیر چشمی دیدم چشماش پر اشک بود.

کاش اون صحنه از ذهنم پاک میشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یبار شد اما به روم نیورد.مادرم جلو اون دامادمون گفت مرد باید خانواده داشته باشه. همسرم هیچکسو نداره ...

آخی گناه داشته شما باید بعدش به خانوادتون تذکر جدی میدادین

آخی گناه داشته شما باید بعدش به خانوادتون تذکر جدی میدادین

فرداش رفتم پیش مادرم گفتم دعوا کردم،منظوری نداشت مادرمم اما باید میدونست نباید این حرفو میزد.

کاش کور میشدم چشماشو اون شب نگاه نمیکردم...

خیلی سختی کشیده،۲۹ سالشه.

داداش ۲ سالشو پارسال از دست داد تو بغلش بود😔تازه یادت گرفته بود اسمشو بگه .چقدر به من می‌گفت آجی آجی آجی.. 

ببخشید یهو یادش افتادم🥲

خداروشکر الان خیلی از زندگیم راضیم با وجود همه مشکلات مالی...

هووووووووووراااااااا🥰