2733
2734
عنوان

مشکلات عجیب زندگیتون چی بوده؟

224 بازدید | 27 پست

خودم به لطف خدا عالیترین زندگی و داشتم 

یکی سه سال اومد زندگیم تمام زندگیم قفل کرده بود پشت سرهم بد میاوردم حل نمیشود مشکلاتم انداختمش پرتش کردم از زندگیم بیرون 

الان به لطف خدا دوباره عالیترین شده زندگیم به لطف و عظمت خدا یکی و تو مسیرم قرار داد از وقتی اومده تو زندگیم از آسمون و زمین برام میباره❤

شماهم عجیب ترین چیزا تو زندگیتون چیا بودن تعریف کنید

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودم عجیب ترین زندگیمم با دلسوزی سادگی مهربونی از خودگذشتگی بدترین ضربه ها رو ب خودم زدم

حق

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

عجیبترینش این بود نمیتونستم درب رب گوجه فرنگیو باز کنم😂🤣🤣

با چاقو افناده بودم به جونش بلکه بازشه

فقط دلم خدا میخواد وبس .....میخوام یه روزی برسه پرواز کنم تا افق غروب آسمان 😍🌹......................خداااااا ای کاش روزی برسه من عروس خونه ایی بشم که منو مثل دختر خودشون بدونن ،منو دوس داشته باشن ، متدین و از مومنات واقعی ات باشن واقعا با ایمان باشن و در راهت قدم بردارن منم بشم همنشین چنین افرادی ..............وسر تو بغل کسی بزارم  که از همه جهات در زندگی حمایتم کنه و بشه رفیق بشه همدم راستین ،صادقین .......پیشش یه زندگی الهی که خودت برام جور کنی داشته باشم وتا زنده ام از زندگیم نهایت لذت دنیا رو ببرم 🤍✨🍃دلم پر میکشه واس چنین زندگی که تارو پودش دست خداست.❤️خدا خودت برام جور کن ❤️آمین 
سرزمین عجایبه  زندگی من . ایتقدر عجیب  که  بازگو کنم   میگید رمان زیاد خوندی . ...

خب تعریف کن برامون

مستاجریم تو یکی از خونه ها بد بیاری پشت بد بیاری همه مون روانی شده بودیم دیگه یعنی هیچی جز بدبختی نداشت و اتفاقای عجیب حتی خواب عادی نداشتیم همه کابوس تا زدیم بیرون و از شدتش کم شد

هیولاها متولد میشوند یا ساخته میشوند؟!
مستاجریم تو یکی از خونه ها بد بیاری پشت بد بیاری همه مون روانی شده بودیم دیگه یعنی هیچی جز بدبختی ند ...

خـداروشکرش قبل از شما کی اونجا بوده؟

اگه تعریف کنم همتون میگین دروغ میگی مگه سریال ترکیه این همه اتفاق هجیب😂❤️‍🩹

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2706