2733
2734

سلام خانوما پیش یه بنده خدایی میرفتم کلاس کاشت مژه گفت ۴ ملیون میگیره تو ۷ جلسه آموزش میده و پشتیبانی نامحدود داره .. من ۳ جلسه رفتم یک جلسه که به حرف زدن گذشت هیچ آموزشی نداشتیم فقط چند دقیقه ابزار کار رو معرفی کرد انگار دو جلسه آموزشی پیشش رفتم . حالا دیگه نمیخام ادامه بدم اولا نحوه آموزشش رو نمی‌پسندم و زیاد دل نمیسوزونه  انگار میخاد فقط ۷ جلسه بزاره و پول رو بگیره . من یک تومن براش زدم و گفتم دیگه نمیام حالا میگه راضی نیستم باید همشو بدی و کلاساتم بیای تا کامل یاد بگیری ...

من نمیخام دین به گردنم باشه ولی از طرفی کلاساشو  دوس ندارم  برم چیکار کنم ؟؟ 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم چون اموزشت کامل نبوده مشکلی نداره بقیه ی پولشو ندی ولی برای اطمینان بیشتر زنگ بزن بپرس یجیزی بگم کلا کاشت ناخونومژه  بنظرم پولش درست نیست یا لااقل برکت نداره 

نرو . من واس کاشت ناخن یه جا رفتم کلا دو جلسه بمن یاد داد فقط کاشت پایه کلی پول حروم کردم اخرم هیچی یاد نگرفتم

تو دیگه یه تومن واس ی جلسه دادی.ببین من تو این سالنا بزرگ شدم .اصلا پشتیبانی ندارن همش دروغه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
بنظرم چون اموزشت کامل نبوده مشکلی نداره بقیه ی پولشو ندی ولی برای اطمینان بیشتر زنگ بزن بپرس یجیزی ب ...

بخدا براهمینه اصلا دلم بد شده نمیخام ادامه بدم ولی میگه بزور باید بیای

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
نرو . من واس کاشت ناخن یه جا رفتم کلا دو جلسه بمن یاد داد فقط کاشت پایه کلی پول حروم کردم اخرم هیچی ...

آره منم نمیخام ادامه بدم میگه باید بیای از اول گفتی میای باید پولمو کامل بدی هر وقت خواستی ادامه بدی بیا ادامه ببین  درصد سالن دادم ال بل 

نه بابا بیخود کرده زوریه چی 

شمام اندازه همون ۳ جلسه پول دادی دیگه با توجه به گفته هاتون اگر واقعا به حرف زدن گذشته 

♻️کارما♻️

بگو من برای دوجلسه پول دادم دیگه بقیشو که ازت اموزش نگرفتم بله اگه کامل میگرفتم حق داشتی که بگی راضی نیستم الان که اتفاقی نیفتاده وقتتو بذار یه مشتریه دیگه بگیر 

بگو من برای دوجلسه پول دادم دیگه بقیشو که ازت اموزش نگرفتم بله اگه کامل میگرفتم حق داشتی که بگی راضی ...

من انگار پول همون مباحثی رو دادم که یاد گرفتم تو دو جلسه چند تا چیز دیگه ام گفت ولی اونارو یاد نگرفتم میگه باید پول اونارو بدی  اونارو آموزش دادم ولی من اونارو اصلا یاد نگرفتم 

آره منم نمیخام ادامه بدم میگه باید بیای از اول گفتی میای باید پولمو کامل بدی هر وقت خواستی ادامه بدی ...

قرار بود مدرک بهت بده؟ ببین خوب از چندتا سالن دیگه بپرس ببین قیمت و چند جلسه س .و جلسات چندتا تئوری و چندتا عملیه 

و اگه خواستی پیش همین ادامه بدی اموزش ک تموم شد سمج شو هی رفع اشکال کن 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
نه بابا بیخود کرده زوریه چی  شمام اندازه همون ۳ جلسه پول دادی دیگه با توجه به گفته هاتون اگر و ...

میدونی تو هر جلسه چند تا مبحث یاد میداد حجم آموزشش بالا بود چون میخاست تو ۷ جلسه تموم بشه من برا دو مبحثی که یاد گرفتم تو دو جلسه یک تومن زدم حالا میگه پول اون مباحث دیگه رو هم که آموزش دادم باید بدی ولی من واقعا اونارو یاد نگرفتم این فقط شفاهی یکم اونارو توضیح داد 

قرار بود مدرک بهت بده؟ ببین خوب از چندتا سالن دیگه بپرس ببین قیمت و چند جلسه س .و جلسات چندتا تئوری ...

قبلا پرسیدم کلا این از همه جا گرون تر می‌گرفت همه جا ۳ تومن بود این چهار تومن می‌گرفت منم فکر کردم شاید بهتر یاد میدی یه فرقی داره اما نه

میدونی تو هر جلسه چند تا مبحث یاد میداد حجم آموزشش بالا بود چون میخاست تو ۷ جلسه تموم بشه من برا دو ...

اگر یاد داده و شما یاد نگرفتی بله باید بدی تقصیر ایشون نیست که بلد نشدی 

در حد همون ها پرداخت کن مثلا یه تومن دیگه 

♻️کارما♻️
اگر یاد داده و شما یاد نگرفتی بله باید بدی تقصیر ایشون نیست که بلد نشدی  در حد همون ها پرداخت ...

آموزش به شرط یادگیری بود 

2706